«Sportbank»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,09
Loading...

Головне управління: вулиця Юрія Іллєнка, 18Б, офф 204, Київ, 04050

Телефони: 0800 753 555

Присутність в регіонах: представлений по всій Україні.

Сайт банку: sportbank.com.ua

 • Sportbank – мобільний банк, орієнтований на молодіжну аудиторію. Його умови вигідні в першу чергу тим, хто веде активний спосіб життя – Sportbank повертає частину коштів, витрачених на все, що пов’язано із заняттям спортом. Але про все по порядку.

  Так, Sportbank пропонує гривневу кредитну картку платіжної системи Mastercard з кредитним лімітом до 100 тисяч гривень. Пільговий період тут становить 120 днів при першому використанні кредитних коштів і 62 дня – при наступних. Ставка по виходу з пільгового періоду – 0,16% на добу, в разі прострочення – 0,26% в день.

  Без комісії готівку можна знімати або до п’яти разів на місяць в будь-яких банкоматах, або до 50 тисяч гривень щомісяця в банкоматах «Оксі Банку». Понад – комісія в 10 гривень. У разі зняття та переказу кредитних коштів стягується комісія в 4,9% від суми.

  Як ми вже відзначали вище, за оплату товарів та послуг в категорії «спорт» Sportbank повертає 10% від витраченого. Це може бути покупка спортивного одягу і товарів в відповідних магазинах, оплата відвідувань спортклубів, басейнів і так далі, боулінгу та більярдних клубів.

  Для оформлення картки необхідно завантажити на смартфон мобільний додаток, сфотографувати паспорт і ІПН, вибрати спосіб отримання – в одній з точок видачі або доставкою кур’єром додому.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,09
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Sportbank»

Кредитні картки від «Sportbank»