“SOS CREDIT”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,80
Loading...

Головне управління: 04070, г. Киев, ул. Почайнинська, будинок 23

Телефони: 0(800) 211-767

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://soscredit.ua

 • SOS Kredit – українська «донька» голландського міжнародного холдінгу SOS Credit Holding B.V, який, на хвилі популярності онлайн-позик в Україні, в 2015 вирішив відкрити представництво і в нашій країні. Відгуки о роботі компанії лише позитивні – європейська якість сервісу поєднується з вигідними умовами.

  Позичити кошти можна на термін до 30 днів, при цьому позика до 10 днів для нового клієнта – безкоштовна. Також при першому зверненні доступна сума від 300 гривень до 3 тисяч. Надалі ліміт буде збільшуватися і може досягнути 10 тисяч, відсоткова ставка ж складатиме 1,07% щоденно.

  Взяти позику в компанії трохи складніше, ніж в інших мікрофінансових організаціях – в SOS Kredit скорінгова система, яка приймає рішення, враховує кредитну історію – навіть якщо ви маєте непогашені кредити (не простроченні), це може стати приводом для відмови. В іншому вимоги стандартні: треба бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт, податковий номер та діючу банківську карту. Процедура оформлення позики теж не відрізняється: реєстрація особистого кабінету на сайті – заповнення анкети – верифікація карти – очікування рішення.

  У випадку прострочення штрафи та пеня не нараховуються протягом трьох діб зі розрахункового дня. Надалі ж вступають санкції відповідно до умов конкретного договору. Щоб уникнути цього, можна скористатися послугою пролонгації до 30 діб. Правда, доведеться крім накопичених відсотків сплатити ще й комісію – від 150 гривень (7 днів) до 450 (30 днів).

  Компанія також має бонусну програму лояльності – клієнт з кожною закритою позикою накопичує певну кількість балів, яка залежить від терміну та суми. Відбувається перехід на рівні лояльності, найвищий дає знижку у 50%.

 • № 1 Victor

  05.09.2019

  SOS CREDIT дійсно рятував мене, коли я подавав сигнал)) У цієї компанії дуже низький щоденний відсоток у порівнянні з конкурентами, але ж це компенсується більш строгими вимогами до позичальника. Наприклад, якщо в тебе є ще відкриті позики, навряд тобі схвалять в SOS CREDIT позику)

  Відповісти

  № 2 Tert

  05.06.2019

  Не такий вже і доступний кредит в цій компанії. Багато перевірок, якщо погана кредитна історія – відмовляють і таке інше. Хоча умови в них досить непогані на фоні інших.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,80
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “SOS CREDIT”

Інщі компанії: