“Slon Credit”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,22
Loading...

Головне управління: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 90-А

Телефони: 0(800) 330-383

Присутність в регіонах: представлена в Києві

Сайт компанії: https://www.sloncredit.com.ua

 • Slon Credit – компанія, що надає онлайн-позики на банківську картку. Від багатьох конкурентів відрізняється тим, що позичає доволі крупні суми на тривалий термін. Відгуки о роботі сервісу переважно позитивне, людям подобається простота оформлення та видачі у порівнянні з банківськими установами.

  Взяти позику можна на термін 3-12 місяців під річну ставку 198% (або 0,54% на добу). Сума складає від 1 тисячі до 20 тисяч гривень (формальних обмежень немає, але ж максимум навряд чи нададуть при першому зверненні). Також Slon Credit достатньо часто проводить акції, завдяки яким можна взяти позику на вигідніших, ніж стандартні, умовах.

  Щоб стати клієнтом Slon Credit, треба відповідати певним вимогам: бути громадянином України віком 18-65 років, мати паспорт та податковий номер, банківську карту, на яку зарахують кредитні кошти, та мобільний телефон і електронна пошта для реєстрації.

  Процес подачі заявки дуже простий: спочатку обираються потрібні сума та термін позики на головній сторінці сайту, після чого необхідно виконати реєстрацію. У аккаунті необхідно заповнити анкету позичальника та прив’язати картку. Далі залишиться лише чекати на рішення – його приймають протягом 30 хвилин у робочій час компанії.

  Сплатити позику можна у аккаунті прив’язаною банківською карткою, у системі Приват24 та терміналах Приватбанку, у касах банків за наявністю реквізитів. Невнесення платежів своєчасно карається штрафами та зростанням відсотковою ставки. Втім позику можна реструктурізовати – Slon Credit надає таку можливість, але кожен випадок розглядається індивідуально.

 • № 1 Яніна

  28.09.2019

  У порівнянні з іншими МФО тут ще більш-менш – відсоткова ставка відносно невелика. Але я не розумію – мені чомусь не схвалюють більше 3000 гривень! В мене й кредитна історія добра, і я вже втретє в них беру… У чому справа взагалі???

  Відповісти

  № 2 Harry

  02.09.2019

  «Слон» виправдовує свою назву – там можна взяти дійсно великий кредит! Термін те ж довгий. В цілому, умови дуже схожі на банківські, але ж ніякої мороки з документами немає. Можливо, відсоток більший, ніж у банківських установ, але будемо це вважати компенсацією за простоту та швидкість оформлення)))

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,22
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Slon Credit”

Інщі компанії: