«Сітібанк Україна»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 03150, Київська область, Київ, вул. Димитрова, 16-г

Телефони: (044) 490-10-00

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: http://www.citigroup.com/citi/about/countrypresence/ukraine.html

 • Фото "Сітібанку"Публічне АТ «Сітібанк Україна» було засновано в якості кредитної організації зі стовідсотковим закордонним капіталом. Дана фінансова установа являє собою «дочку» транснаціонального фінансового холдингу Citigroup, яка зробила Україну сотою країною, де присутній цей холдинг. Кредитна організація без особливих проблем впоралася зі світовою фінансовою кризою 2008 р., приносячи стабільний прибуток. Цьому не завадило навіть 44-кратне скорочення капіталізації материнської структури.

  Холдинг Citigroup являє собою один з найпотужніших світових фінансових конгломератів. Цей холдинг з’явився в 1998 р. як підсумок об’єднання компаній Travelers Group і Citicorp. Окремі підрозділи холдингу займаються наданням стандартного переліку послуг у банківській сфері, страховими послугами і довіреною управлінням власністю. Зараз Citigroup присутній в 140 державах по всьому світу.

  Публічне АТ «Сітібанк Україна» веде свою роботу на підставі виданої нашим Національним банком ліцензії і фігурує в якості одного з членів фонду гарантування приватних вкладів на основі свідоцтва номер 130 від 8 листопада 2012 р.

  За даними про роботу публічного АТ «Сітібанк Україна» на кінець березня 2013 р. сукупні активи банку представляли суму близько 6 млрд. 2 мільйонів грн., сукупні зобов’язання були на показнику в районі 4 млрд. 927 мільйонів грн. Частка меншості і власний капітал залишалися на рівні приблизно в 1 млрд. 75 мільйонів грн., а статутний капітал був близько 70 мільйонів грн.

  Власниками акцій публічного АТ «Сітібанк Україна» виступають корпорація Citicorp Leasing International LLC, що володіє пакетом акцій у 33 відсотка, і корпорація Citibank Overseas Investment Corporation, яка володіє пакетом акцій у 67 відсотків.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Сітібанк Україна»

Кредитні картки від «Сітібанк Україна»