“Швидко Гроші”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,30
Loading...

Головне управління: 01032, Україна, м Київ, вул. Саксаганського, 133-А

Телефони: 0 (800) 501-020

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://sgroshi.com.ua

 • «Швидко Гроші» була однією з перших мікрофінансових організацій в Україні. З’явившись у 2012 році, вона надавала позики готівкою у відділеннях. У 2016 році, коли великої популярності набули онлайн-кредити, компанія зорієнтувалася і почала також надавати позики на банківську карту у Мережі.

  Отримати можна від 600 гривень до 10 тисяч на термін від 3 до 14 діб під щоденну ставку в 2%. У випадку прострочення на суму боргу накладається штраф в 2%, надалі відсоткова ставка щоденно збільшується на 2%. Щоб уникнути цього, треба скористатися пролонгацією кредиту, яку можна робити протягом трьох років, виплачуючи лише накопиченні відсотки.

  Способи отримання позики у компанії:

  • у відділенні, де при наявності паспорту та податкового номеру працівник «Швидко Грошей» допоможе вам заповнити заявку та у разі ухвалення видасть вам готівку;
  • заповнив анкету на сайті установи. Якщо ви звертаєтесь до «Швидко Грошей» вперше – вас запросять до найближчого до вас відділення, де ви підпишете договір та отримаєте готівку. Якщо ви вже зверталися до компанії, ви можете прив’язати банківську карту та отримати позику на неї.

  У порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями, «Швидко Гроші» достатньо прискіпливо вивчають потенційного позичальника, обов’язково подзвонюючи його контактних осіб. Якщо інформація, яку вони нададуть, хоча б трохи розійдеться з тією, що надали ви – позику ви не отримаєте.

  Один з головних недоліків компанії – агресивна робота з боржниками. Пресинг починається буквально у перший день заборгованості і це не просто нагадування, а моральний тиск, нерідко з застосуванням образ та погроз – таких відгуків у Інтернеті дуже багато. Тому радим вам не доводити справу до прострочення, а розраховуватися своєчасно або ж пролонгувати борг.

 • № 1 Lizzy

  08.09.2019

  «Швидко Гроші» – це бренд і цим все сказано) Хоча, важко зараз сказати, що в неї якісь неперевершені умови – просто вона найбільш разкручена і в неї велика кількість відділень буквально на кожному кроці. Ставка там висока, термін короткий. Але ж в захист можна сказати, що погоджують там досить швидко і без затримань, все чесно та надійно – головне все своєчасно виплачувати.

  Відповісти

  № 2 Раїса Єфимівна

  18.07.2019

  Раніше я побоювалася користуватися кредитами. Та я й в родичів та друзів ніколи не позичала. До того ж, мені здавалося, що такі мікрофінансові контори – шахрайські. Але ж так склалося, що в чоловіка був День Народження, а коштів на подарунок, який йому хотілося, не було. Вирішила взяти позику. Вибрала «Швидко гроші» – і рекламу бачила, і відділення поруч з домом є. Все там мені пояснили, позику я взяла. По моїм розрахункам, погасити борг я встигну, але якщо ні? Що буде? Начиталася відгуків,що дзвонять та ображають – тепер боюся…

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,30
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Швидко Гроші”