Шмигаль розповів, за рахунок чого буде забезпечено зростання економіки України

Голова українського уряду Денис Шмигаль
30 Липня 2020, 10:58

Голова Кабінету Міністрів Денис Шмигаль на засіданні розповів, що, на його думку, забезпечить економічний розвиток країни. Це промисловість, аграрний сектор, малий і середній бізнес, а також внутрішні інвестиції.

Прем’єр-міністр пояснив, що необхідно підтримувати національну промисловість – зокрема, машинобудівні та оборонні підприємства. Також в IV кварталі, в світлі поліпшення економічного становища в світі, прогнозується зростання попиту на метал.

Що стосується агропромислового комплексу, то, за словами Шмигаля, необхідно стимулювати переробку, але не обмеженнями, а програмами підтримки, щоб на експорт йшов вже кінцевий продукт, а не сировина.

Малий і середній бізнес – дуже важлива складова економіки, так як він забезпечує самозайнятість громадян і створює нові робочі місця. Зараз запущені програми доступного кредитування, але все ж ще є над чим працювати.

Підсумував голова уряду тим, що в розпал пандемії коронавируса необхідно переключитися з зовнішніх інвестицій на внутрішні, так як саме вони і є опорою країни. Тому необхідно створити для вітчизняних інвесторів сприятливий клімат.

Джерело: «УНН»

Додати коментар