«Сбербанк Росії»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 01034, м. Київ, вул. Володимирська, 4

Телефони: 0 800 503 033, (044) 354-15-15, (044) 377-56-25

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: www.sberbank.ua

 • Відділення "Сбербанку Росії"Акціонерне товариство «Сбербанк Росії» є дочірнім банком відкритого акціонерного товариства «Сбербанк Росії» (російського комерційного банка, який є міжнародною фінансовою групою та одним з крупніших банків Росії та Європи).

  У грудні 2007 року акціонерне товариство «Сбербанк Росії» придбало 100 відсотків пакету акцій Національного резервного банку України. До того моменту Національний резервний банк України був визначений Національним банком України як невеликий банк та віднесений у четверту групу за його класифікацією.

  Довідка: «Сбербанк Росії» є історичним наступником ощадних кас, котрі започаткував ще Микола І у 1844 році.

  У серпні 2009 року було зареєстровано назву нової банківської установи — публічне акціонерне товариство «Дочірній банк Сбербанка України» або акціонерне товариство «Сбербанк Росії». Та вже у січні наступного року банк за класифікацією Національного банку України був віднесений до групи крупних банків за розміром активів (він посів дванадцяте місце). «Сбербанк Росії» в Україні почав розвиватися та відкривати свої відділення, таким чином, у травні 2011 він вже нараховував більше ста відділень.

  У наступному році «Сбербанк Росії» в Україні увійшов до десятки банків за розміром (рейтинг першого півріччя). А у 2013 він потрапив до десятки найкрупніших банків України за класифікацією Національного банку.

  Соціальна діяльність

  У 2009 році «Сбербанк Росії» в Україні розпочав підтримку вітрильної міжнародної регати WindMasterRegatta, яка проводилась щороку, не залишив без уваги банк і регату на кубок Вадима Гетьман. У 2010 році «Сбербанк Росії» в Україні започаткував проект з підтримки культури, у рамках якого приймав участь у підтримці прем’єри п’єси «Вишневий сад», яка проходила у Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки. Також банк активно сприяв організації концертних виступів Симфонічного оркестру Маріїнського театру, що проводилися у Національному академічному театрі опери та балету України. Банк сприяв постанові вистави «Дядя Ваня» у Києві, що здійснював театр імені Є. Вахтангова. У червні 2010 році «Сбербанк Росії» в Україні почав виступати у ролі спонсора Міжнародної студентської олімпіади BanksBattle.

  Офіс "Сбербанку Росії"У квітні 2011 року «Сбербанк Росії» в Україні розробив соціальну програму «Щасливе дитинство» (вона мала благодійний характер та була призначена для покращення благоустрою дитячих будинків та інших дитячих закладів). Банк фінансово посприяв не тільки покращенню умов життя дітей-сиріт, але й усіляко надавав дітям можливість різнобічного розвитку.

  У червні 2013 року «Сбербанк Росії» в Україні започаткував традицію проводити такий захід, як Sberbank open (міжнародний шаховий турнір). Місцем проведення зазначених змагань став національний спортивний комплекс «Олімпійський» (в Україні не існує аналогів цьому турніру). Міжнародна федерація шах помітила Sberbank open і він опинився у календарі змагань. У свою чергу, Міністерства освіти та науки України внесло Sberbank open до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та культурних заходів України.

   

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Сбербанк Росії»

Кредитні картки від «Сбербанк Росії»