«Російський Стандарт»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 1,00
Loading...

Головне управління: 04107, Київська область, м. Київ, вул. Половецька, 3/42

Телефони: 0 800 300-880, (044) 390-95-95

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: www.rsb.ua

 • Фото банку "Російський Стандарт"Публічне АТ банк «Російський Стандарт» є комерційною банківською установою, яка спеціалізується на роботі з громадянами та надає українському населенню повний перелік пропозицій у сфері банківського бізнесу. Кредитна організація входить до холдингу підприємств «Російський Стандарт», який являє собою одного з лідерів російського ринку в сегменті кредитно-фінансових послуг для громадян, а також у проектуванні та реалізації на практиці торгових брендів класу «люкс».

  Український «Російський Стандарт» втілює в життя величезний досвід холдингу в сфері фінансів, не в останню чергу завдяки ефективному поєднанню серйозних досліджень ринку України і бізнес-стандартів міжнародного рівня. Ці позитивні сторони роботи банківської установи, високий професіоналізм персоналу та послідовна допомога з боку єдиного власника акцій банку – російського закритого АТ банк «Російський Стандарт» – дозволяють вітчизняній кредитній організації твердо триматися на ногах і успішно розвиватися.

  Засновником російського банку «Російський Стандарт» є крупний підприємець Р. Таріко. Основною спеціалізацію діяльності свого банку Таріко визначив роботу з найширшим спектром вкладником незалежно від рівнів їх доходів. Всього за десять років Р. Таріко створив найбільшу і найбільш прибуткову приватну банківську установу для фізосіб в Росії, що одержала широку популярність як «першопрохідник» на ринку споживчих кредитів цієї країни.

  За класифікацією Українського Нацбанку банк «Російський Стандарт» відноситься до третьої групи банківських установ за величиною капіталу і входить з складу членів фонду страхування приватних внесків.

  Фото банку "Російський "Стандарт"Високі показники кредитної організації на вітчизняному ринку не одного разу визнавалися різними рейтинговими та дослідницькими службами. У 2013 р. рейтинг збереження вкладених в «Російський стандарт» грошових коштів був підтверджений оцінкою 5 +, тобто «відмінно» – за версією НРА «Ай Бі рейтинг». На думку фінансового журналу «Гроші», що користується великою довірою, банківська установа знаходиться серед лідерів вітчизняного банківського сектора за швидкістю збільшення портфеля депозитів за 3 перші квартали 2013 р. Банк «Російський Стандарт» у 2012-му також був відзначений і нагородами транснаціональних сервісів платежів MasterCard за «Найкращу кобренд політику для кредитних карток» і Visa за «Найбільш технологічну політику у сфері переказу готівки на картки Visa». Крім того, в 2012 р. банківська установа потрапила в «Кращу двадцятку» вітчизняних кредитно-фінансових організацій за рівнем обслуговування фізосіб на думку журналу «Особистий рахунок».

  У регіонах банк «Російський Стандарт» представлено 70 відділеннями, 8000 точками продажу і сотнею офісів по всій країні. Кредитна організація працює з найбільшими українськими ритейлерськими мережами.

  Банківська установа здійснює свою діяльність на підставі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер 226 від четвертого листопада 2011 р.

 • № 1 Самойленко

  24.07.2018

  Видаліть цей банк з україньских, він ворожого брата та вже не працює (хай бог милує) у нашій країні.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 1,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Російський Стандарт»

Кредитні картки від «Російський Стандарт»