«Родовід Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 04136, Київ, вул. Сіверо-Сирецька, 1-3

Телефони: 0 800 508-888, (044) 200-20-02

Присутність в регіонах: представлений в 5-ти регіонах

Сайт банку: rodovidbank.com

 • Фото "Родовід Банку"«Родовід Банк» виступає в ролі правоспадкоємця банку “Персональний комп’ютер”, створеного влітку 1990 р. Дана кредитна установа була створена організаціями, що працювали в галузі мікроелектроніки. У нинішній час ніхто з колишніх власників не має акцій банку.

  У 2004 р. після появи нових власників акцій, в банківській установі змінили менеджерські підходи, збільшили капітал, а назва банку поміняли на «Родовід Банк». З того часу кредитна організація стала активно розвиватися. За інформацією на 2003 р. банківська установа було 93-ю за розміром сукупної активної бази, а вже до 2006 р. була в числі двадцяти найбільших вітчизняних банків. У 2007 р. акціонери «Родовід Банку» вели переговори з продажу банку закордонним інвесторам, серед яких найбільший інтерес виявляв Banca Intesa з Італії (до цього іноземці не змогли домовитися про покупку «Укрсоцбанку»), проте сторони не змогли домовитися і угода зірвалася. Banca Intesa трохи пізніше купив «Правекс-Банк». У той час фірми, афільовані з топ-менеджерами кредитної організації – Д. Голубенком, С. Бубкою та Д. Єгоренком, на думку аналітиків, володіли близько 76 відсотками акцій.

  Високі темпи зростання банківської установи створили передумови для істотного розриву ліквідності. З приходом кризи значно знизилися якісні показники кредитного портфеля. Ця проблема змусила «Родовід Банк» попросити в Українського Нацбанку надати стабілізаційну кредитну лінію в розмірі 2 млрд. 200 мільйонів гривень під кінець 2008 р. Навесні 2009 р. в кредитній організації з’явилася тимчасова адміністрація. Крім цього, був оголошений піврічний мораторій на повернення отриманих банком кредитів, який був продовжений пізніше ще не один раз.

  Навесні 2011 р. Український Кабінет Міністрів хотів перетворити кредитну організацію в «банківську установу з безнадійними активами». У той же самий час всі вклади приватних клієнтів були переведені в національний «Ощадбанк». У підсумку ці вклади на суму понад 3 мільярди гривень були повернуті вкладникам. Восени 2011 р. Український Нацбанк вирішив перейти до створення на основі «Родовід Банку» санаційної банківської установи з двома основними пріоритетами – повернення активів самого банку і робота з активами проблемних держбанків і кредитно-фінансових організацій, в які були зроблені значні державні вливання коштів. Тоді ж була відкликана і тимчасова адміністрація від Нацбанку, яку очолював голова ради директорів банку «ТК Кредит» Ю. Райтбург.

  Публічне АТ «Родовід Банк» здійснює свою діяльність на основі отриманої від Українського Нацбанку ліцензії номер 27 від 14 липня 2012 р.

  НБУ також надав кредитній організації ліцензію санаційного банку номер 431 від 15 червня 2012 р.

  За інформацією на середину 2013 р. сукупні активи “Родовід Банку” досягли показника майже у 8 млрд. 970 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевищили 5 млрд. 270 мільйонів гривень, власний капітал склав близько 3 млрд. 694 мільйонів гривень, а статутний капітал – майже 12 млрд. 360 мільйонів гривень.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Родовід Банк»

Кредитні картки від «Родовід Банк»