Ринок криптовалют може зрости в 10 разів

Криптовалюти

Такі прогнози пов’язані зі зростанням капіталізації криптовалют до 30 мільярдів доларів. Про це свідчать нещодавно опубліковані дані сайту Coin Cap Market.

Вартість криптовалют вдвічі перевищує капіталізацію сервісу Twitter і на 50 відсотків поступається компанії Netflix, лідеру на ринку розваг у світі.

Частка біткоїнів знизилася і на сьогодні становить 70% ринку криптовалют, хоча ще чотири роки тому складала 95%. Натомість збільшилася частка Ethereum, Monero і Dash.

На даний час криптовалюти офіційно визнаються провідними компаніями та фінансовими організаціями світу. Біткоїни вважаються офіційним платіжним засобом в Японії, також на криптовалюту переходять Індія і Венесуела, де цьому посприяв обвал національної валюти. У 2018 році криптовалюта стане законною в Росії.

В цьому році вартість одного біткоїна перевищила ціну унції золота, а через чотири роки ринок криптовалют може досягти 300 мільярдів доларів. Такими прогнозами поділився Ерік Вурхіс, голова обмінника криптовалют Shapeshift. Щоправда, на заваді можуть стати суперечки у самому біткоїн-співтоваристві через обмеження транзакцій біткоїнів.

Нагадаємо, криптовалюти – це цифрові гроші, які зберігаються в електронних гаманцях і переводяться між ними. Має як переваги, так і недоліки. Серед переваг – широкі можливості для використання в сучасному світі, відсутність інфляції, регулювання самими користувачами. Але через анонімність є випадки використання криптовалюти для незаконних дій а також часті випадки крадіжок з аккаунтів юзерів за допомогою вірусів.

Поширенням криптовалюти в Україні займається компанія BitcoinFoundationUkraine.

Найбільша біржа криптовалют для країн колишнього СРСР – EXMO.

4 Травня 2017, 19:50

Додати коментар