«Реал банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 61072, Харківська область, Харків, просп. Леніна, 60

Телефони: (057) 340 32 14

Присутність в регіонах: представлений в 13-ти регіонах

Сайт банку: realbank.com.ua

 • Фото "Реал Банку"Публічне АТ «Реал банк» з’явилось на банківському ринку в 1990 р. Кредитна організація була заснована восени 1990 р. і пройшла процедуру реєстрації в Радянському Держбанку в якості «НПК-Банку». А восени 1991 р. банківська установа пройшла процедуру своєї реєстрації вже в Українському Нацбанку. У тому ж 1991-му кредитна організація була перетворена на комерційний «Реал банк». У 2002 р. за формою власності банк став відкритим АТ, а в 2010 р. це вже було публічне АТ «Реал банк».

  Публічне АТ «Реал банк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 20 від 7 листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 59 від 29 жовтня 2012 р. Банківська установа входить в транснаціональний сервіс платежів Visa International.

  У 2012 р. публічне АТ «Реал банк» було третім у рейтингу кредитних організацій, що спеціалізуються в основному на обслуговуванні корпоративної клієнтури, за версією видання «Експерт». У 2013 р. національне РА «Рюрик» поліпшило перспективний кредитний рейтинг банківської установи до позначки «uaBBB +» зі стабільним прогнозом. Відповідно до рейтингової шкали для вітчизняних кредитних організацій банк з подібним рейтингом є досить кредитоспроможним, а стабільний прогноз передбачає те, що найближчим часом причин для перегляду рейтингу не спостерігається.

  У 2010 р. на двадцятиріччя свого заснування публічне АТ «Реал банк» було нагороджено Почесною грамотою від Міськради міста Харкова за багаторічну плідну і сумлінну роботу, високий професійний рівень персоналу і великий внесок в економіко-соціальний розвиток регіону і банківську систему нашої країни.

  Станом на осінь 2013 року кредитна організація має розгалудження у вигляді 30 відділеннь, 7 з яких знаходяться в українській столиці.

  Відділення "Реал Банку"За інформацією про діяльність публічного АТ «Реал банк» на 1 жовтня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 4 млрд. 560 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в межах 2 млрд. 618 мільйонів гривень. Власний капітал був близько 1 млрд. 941 мільйона гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 150 мільйонів гривень.

  Пост голови наглядової ради публічного АТ «Реал банк» займає В. Ю. Малько.

  Головою правління банківської установи є В. В. Агафонов, його заступники – К. М. Курило та І. В. Дідковський. Також в цей орган входять В. Н. Лінникова і С. В. Єгоров.

 • № 1 Вікторія Іванова

  13.09.2014

  Друзі! Цитую із сайту даного банку: 13.05.2014

  У зв’язку з тим, що в результаті проведеного пошуку потенційних інвесторів жодним потенційним інвестором не було виявлено намір взяти участь у виведенні ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «РЕАЛ БАНК» (далі – ПАТ «РЕАЛ БАНК») з ринку, Фондом було прийнято рішення, що найменш витратним для Фонду способом виведення ПАТ «РЕАЛ БАНК» з ринку є його ліквідація з відшкодуванням з боку Фонду коштів за вкладами фізичних осіб.

  З огляду на необхідність завершення Фондом повного технологічного циклу формування переліку вкладників, які мають право на відшкодування в період ліквідації банку, з 12 травня 2014 року призупинились виплати коштів вкладникам ПАТ «РЕАЛ БАНК» через відділення АТ «УкрСиббанк». НАЖАЛЬ. Я й досі не отримала свої кошти… Куди звертатися? Порекомендуйте. Дякую.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Реал банк»

Кредитні картки від «Реал банк»