«Чорноморський банк розвитку та реконструкції»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 95001, АР Крым, м. Сімферополь, вул. Більшовицька, 24

Телефони: (0652) 510365

Присутність в регіонах: представлений в 4-х регіонах

Сайт банку: www.chbrr.crimea.ua

 • Фото "ЧБРР"Публічне АТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» або «ЧБРР» понад два десятиліття представлений на банківському ринку нашої країни. Протягом цього відрізку часу банківська установа проявила себе як кредитна організація, що відрізняється високим рівнем надійності і стабільності своєї роботи. Штаб-квартира і правління публічного АТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» розташовані в місті Сімферополі. Подібне розташування цих органів сприяє швидкому рішенню всіляких питань, що виникають у роботі банку.

  У 1994 р. публічне АТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» стало банківською установою національного масштабу, відкривши свої філії в Криму – понад два десятки – і в інших містах нашої країни: столиці, Запоріжжі та в Одеській області.

  Публічне АТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» входить до складу кримської групи компаній. Власниками акцій цієї групи виступають фізособи і юрособи, які у своїй комерційній діяльності спеціалізуються в наступних бізнес-напрямках Автономної республіки – туристичному, сільськогосподарському, медичному, торговельному, фармацевтичному та будівельному.

  Кредитна організація входить в різні професійні спілки та асоціації.

  У 2005 р. публічне АТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» увійшло в членський склад «Національної Системи Масових Електронних Платежів».

  У 2006 року банківська установа стала співпрацювати з вітчизняним Пенсійним фондом.

  Публічне АТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» протягом багатьох років співпрацює із зарубіжними фінорганізаціями. У 2007 р. кредитна організація увійшла до членського складу транснаціонального міжбанківського платіжного та інформаційного сервісу SWIFT, а ще через рік – і в членський склад транснаціонального сервісу платежів MasterCard World Wide. Крім цього, банківська установа співпрацює у своїй роботі і з іншими транснаціональними сервісами грошових переказів – AVERS, MoneyGram, Western Union і PrivatMoney.

  Публічне АТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» також співпрацює з медичною, автомобільною, будівельною, сільськогосподарською, газовою та харчовою галузями економіки півострова.

  Публічне АТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 164 від 28 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 2 від 16 жовтня 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 659 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 565 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом були на рівні близько 94 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 60 мільйонів гривень.

  Фото "ЧБРР"Власниками акцій публічного АТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» виступають 34 особи, серед яких 19 фізосіб із загальною кількістю акцій біля 37,5 відсотків і 15 юросіб із загальним числом акцій біля 61,8 відсотків. Непряма або пряма участь кожного акціонера в капіталі кредитної організації не перевищує десяти відсотків.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» займає М. С. Витків.

  Головою правління банківської установи є Г. Л. Стребкова, її заступники – Гапоєва Н. А. і Пейсах М. І. Також в цей орган входять Шкляревич Л. С. і Крижанівський В. П.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Чорноморський банк розвитку та реконструкції»

Кредитні картки від «Чорноморський банк розвитку та реконструкції»