«Райффайзен Банк Аваль»

 • Про банк
 • Відгуки
  5

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 01011, Київ, вул. Лескова, 9

Телефони: 0 800 500-500, (044) 490-88-88

Присутність в регіонах: представлений в 24-х регіонах

Сайт банку: www.aval.ua

 • Фото АТ «Райффайзен Банк Аваль»Публічне АТ «Райффайзен Банк Аваль» пройшло процедуру реєстрації навесні 1992 р. До осені 2006 ця кредитна організація іменувалася «Акціонерним поштово-пенсійним банком «Аваль». Восени 2005 р. банківська установа увійшла в австрійську кредитно-фінансову групу Raiffeisen Bank-Holding International AG (з осені 2010 року Raiffeisen Bank International AG).

  Великий перелік наданих традиційних і нових кредитно-фінансових продуктів припав до смаку трьом мільйонам клієнтів банківської установи за допомогою регіональної мережі, що включає в себе (за даними на вересень-місяць 2012 р.) 826 відділень у найбільших обласних центрах, містах районного значення та сільській місцевості по всій території української держави.

  «Райффайзен Банк Аваль» здійснює свою діяльність на підставі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер десять від п’ятого жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків. У 2012 р. кредитна організація вдруге отримала звання «Кращою українською банківської установи» за підсумками дослідження Eurasian Bank Survey 2012, який провело видання BNE (Business New Europe). Крім цього, «Райффайзен Банк Аваль» був удостоєний і звання кращої української недержавної банківської установи за підсумками дослідження «Тридцять найбільш надійних організацій кредитно-фінансової сфери», проведеного інцест-компанією Dragon Capital та виданням «Кореспондент».

  Компанія GfK Ukraine у 2012 р. за підсумками своїх щорічних досліджень дала даній кредитній організації найвищу оцінку репутації з числа банківських установ України. Крім цього, банк був визнаний лідируючою кредитно-фінансовою установою за ступенем задоволеності власної та привабливості для потенційної клієнтури. Також «Райффайзен Банк Аваль» став кращим банком по роботі з корпоративною клієнтурою.

  Кредитна організація відрізняється прагненням до подальшого підвищення рівня обслуговування. У цьому не останню роль відіграють ультрасучасні технологічні рішення, досвід персоналу банку та досвід співробітників інших банківських установ, що є складовими частинами групи Raiffeisen Bank International.

  АТ «Райффайзен Банк Аваль»За інформацією про фінансову діяльність банку на кінець 2013 р. сукупні активи «Райффайзен Банку Аваль» досягли позначки в 43 млрд. 460 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевищили 36 млрд. 220 мільйонів гривень. Власний капітал склав близько 7 млрд. 236 мільйонів гривень, а статутний капітал – понад 3 млрд. 2 мільйонів гривень.

  Власником акцій кредитної організації є «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ» з пакетом акцій банківської установи в кількості близько 96 відсотків.

  Наглядову рада банку очолює Г. Степіч зі своїм замом П. Леннком. Також до ради входять К. Гайгер, М. Грюль, Й. Штробль, К. Зевельда, А. Богданеріс.

  Пост глави правління займає Лавренчук В. Н., його заступники – Г. Бьош, Гуріна Н. А., Р. Коссманн, Горбачов В. М. і А. Гшвентер.

 • № 1 Jack

  29.09.2019

  У цьому банку іноді зіштовхуюсь з некомпетентністю співробітників. Наприклад, якось мені знадобилося відправити свіфт-переказ, так ніхто з менеджерів у наявності не змог цього зробити, за їх словами, це вміє лише заступниця голови відділення, яка буде пізніше. А сам банк, його робота, умови – все добре.

  Відповісти

  № 2 Людмила Степанець

  10.05.2019

  Cкільки себе пам’ятаю, там завжди черга. Може мені так не щастило. А може це через те, що банківських відділень не так багато, майже ексклюзив)) З іншого боку мабуть вже час переходити на обслуговування онлайн та не гаяти час у чергах.

  Відповісти

  № 3 світлана

  26.10.2015

  Хамське відношення до клієнтів, працівники не знають посадових обов’язків, витягають з людей тільки гроші, обманюють. Просто жахіття. Місто івано-франківськ, вул. Тролейбусна 2 .Такі банки треба закривати!!!!!!!!!!!

  Відповісти

   № 3.1 відповідь від Експерт з кредитування

   26.10.2015

   Світлано, вкажіть будь ласка яке саме відділення та в якому місті. Це допоможе відреагувати адміністрації банку, якщо звісно вона захоче відреагувати.

   P.S. Дякуємо за додаток.

   Відповісти

  № 4 Микола

  14.11.2014

  Хамське відношення!!! Неодноразово запрошували при оплатах через цей банк відкрити у них кредитку. Приїхав, потратив час, заповнив величезну анкету (цікаво яким третім особам вони збирають персональні дані про всю сім’ю), потім майже співбесіда із запитань-перепровірок по телефону – і нарешті наступного дня лише SMS – вам відмовлено (причому офіційно працюючі у сім’ї). Красно дякую за втрачений час.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Райффайзен Банк Аваль»

Кредитні картки від «Райффайзен Банк Аваль»