«Радабанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Московська, 5, ТЦ "Арба"

Телефони: (0562) 387-660

Присутність в регіонах: представлений в Дніпропетровську

Сайт банку: www.radabank.com.ua

 • Відділення "Радабанку"Публічне АТ «Радабанк» було засновано у місті Хмельницькому під назвою МКЗ банк «Агрос». Потім в 1997 р. банківська установа отримала нове найменування «Радабанк» і його штаб-квартира переїхала в місто Дніпропетровськ. На початку 2007 р. кредитна організація була придбана холдингом «ВЕБ Інвест» з Росії, який володів тоді вже «КИТ Фінанс Інвестиційним банком» у себе в країні. Цей холдинг збирався займатися розвитком українського банку також як і свого російського активу – в основному через сегмент іпотеки. Однак подібним намірам не судилося збутися, так як після приходу світової фінансової кризи майже збанкрутілий «КИТ Фінанс Інвестиційний банк» був переданий у власність «Російською Залізниці»: пакет акцій в кількості 45 відсотків банку був викуплений за символічну суму в 100 рублів. А український «Радабанк» був і зовсім позбавлений необхідної фінансової допомоги. Спочатку планувалося, що ця банківська установа займатиметься обслуговуванням інтересів Російських Залізниць в нашій країні, проте незабаром кредитна організація була викуплена «тріумвіратом» членів сім’ї Городницьких – Тетяною, Володимиром та Ігорем.

  Публічне АТ «Радабанк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 166 від 24 грудня 2001 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 110 від шостого листопада 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Радабанк» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 276 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 136 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 140 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 120 мільйонів гривень.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ «Радабанк» виступають І. З. Городницький з пакетом акцій в 22,01 відсотків, Т. І. Городницька з пакетом акцій в 25,16 відсотків і В. І. Городницький з пакетом акцій в 49,83 відсотків .

  Пост глави наглядової ради публічного АТ «Радабанк» займає Т. І. Городницька. Також в цей орган входять С. М. Лушнікова і В. І. Городницький.

  Головою правління банківської установи є С. Б. Стоянов зі своїм замом В. В. Карпенком. Також в цей орган входять С. В. Підковенко і А. Т. Ахе.

 • № 1 Петро Іванов

  09.07.2019

  Був вимушений користуватися послугами цього банку протягом декількох років. Не можу сказати, що він прям поганий, але є недоліки, через які хочеться пошукати кращій банк. Дуже мала кількість банкоматів. Інтернет-банкінг не функціональний та незручний. Платежі можуть йти декілька годин, у вихідні можна навіть не чекати, що вони надійдуть… У відділеннях черги. Та інше. Усього й не згадаєш.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Радабанк»

Кредитні картки від «Радабанк»