“Quick Money”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 04080, Україна, м Київ, вул. Межигірська, будинок 82А, корпус 3, приміщення 4.

Телефони: 093-564-0101, 095-564-0101, 097-564-0101

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт компанії: https://www.qmoney.com.ua

 • Quick Money – компанія, яка з’явилася на фінансовому ринку нашої країни відносно нещодавно. Вона надає мікропозики у режимі онлайн на банківську картку і, судячи з відгуків, робить це професійно та якісно.

  Нові клієнти можуть взяти до 500 гривень під 0%. Сума від 500 гривень до 3 тисяч обкладається щоденною ставкою у 1,75%. Кредитний ліміт при наступних зверненнях буде зростати і може досягнути 1 тисяч гривень. Термін позики – до 45 днів (до 30 днів при першому зверненні). Також у компанії регулярно проводять акції та конкурси, які допомагають суттєво знизити відсоткову ставку.

  Скористатися послугами Quick Money можуть всі повнолітні громадяни України, які мають паспорт та податковий номер. Також знадобляться мобільний телефон та е-мейл, банківська картка будь-якого банку для зарахування коштів.

  Щоб подати заявку, потрібно зареєструвати аккаунт на сайті компанії, заповнити заявку, вказавши там всі дані позичальника, та прив’язати банківську картку. Після цього заявка піде в обробку, рішення буде винесено протягом 10 хвилин.

  Сплачувати позику можна у особистому кабінеті карткою, що до нього прив’язана, через систему інтернет-банкінгу будь-якого банку України, у платіжних терміналах та банківських касах. Вносити оплату краще за декілька днів до настання розрахункової дати, бо в деяких випадках гроші зараховуються протягом кількох банківських днів. Погашати позику можна частинами протягом терміну дії кредитного договору – відсотки будуть нараховуватися на залишок.

  Якщо не внести оплату своєчасно, відсоткова ставка зросте до 3% на день. У випадку несплати позики протягом 30 днів від розрахункової дати, накладається штраф у розмірі 50% від суми. Можна скористатися пролонгацією позики, яку можна робити на термін до 30 днів необмежену кількість разів, сплачуючи відсотки.

 • № 1 Mapa

  18.09.2019

  Судячи з всього, сервіс більше не працює. При оформленні заявки пишуть, що сайт перевантажений і пропонують звернутися в іншу компанію. На гарячій лінії ніхто не відповідає. Жаль.

  Відповісти

  № 2 Rasty

  06.09.2019

  Ця компанія не так відома, але ж виконують свою роботу добре. Є в них перша безкоштовна позика під 0%, заявка швидко заповнюється, працюють цілодобово… Тільки якщо прострочиш виплату, то дуже високий відсоток доведеться сплачувати, але в мене до цього не доходило.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Quick Money”

Інщі компанії: