«Промислово-фінансовий банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,50
Loading...

Головне управління: 01054, Київськая область, Київ, вул. Дмитрівська, 18/24

Телефони: (044) 484-43-44

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: www.pfb.com.ua

 • Відділення "Промислово-фінансового банку"Публічне АТ «Промислово-фінансовий банк» було засновано в місті Кременчуці Полтавської області в 1997 р. Кредитну організацію заснувало «тріо» юросіб – компанія «Фобос», компанія «Кребо» і компанія «Нафтохімік».

  У 2007 році концерн «Укртатнафта» сконцентрував у своїх руках контрольний пакет акцій банківської установи в розмірі 83,7 відсотків. З осені 2008 р. у переліку акціонерів з’явилася компанія «Вато» з цим же пакетом акцій у кількості 83,7 відсотків. Потім пакет був збільшений до 99 відсотків. Компанія «Вато» входить до числа найбільших власників акцій концерну «Укртатнафта», відповідно «Промислово-фінансовий банк» можна сміливо віднести до даного концерну.

  Міжнародний промислово-фінансовий нафтовий концерн «Укртатнафта» є однією з найбільших компаній, що виробляють нафтопродукти в нашій країні. Концерн був створений в 1994 р. згідно з указами українського Глави держави та президента Татарській республіки Російської федерації на основі нафтопереробного заводу в місті Кременчуці. Базова потужність виробництва – більше 18 мільйонів тонн сировини щорічно. Являє собою містоутворююче підприємство, в роботі якого зайнято близько 4300 чоловік.

  Публічне АТ «Промислово-фінансовий банк» володіє власною мережею в кількості чотирьох відділень з урахуванням кременчуцької штаб-квартири. Банківська установа відноситься до четвертої групи за величиною сукупної активної бази з чотирьох груп згідно ранжиру вітчизняного Нацбанку і знаходиться на 139-му рядку в списку всіх банків України за даним показником.

  Кредитна організація представляє собою багатопрофільну банківську установу, що пропонує повний перелік кредитно-фінансових продуктів.

  Публічне АТ «Промислово-фінансовий банк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 189 від сьомого листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 18 від 16 жовтня 2012 р.

  Згідно з рейтингом системи Camel кредитна організація входить до підгрупи добре функціонуючих вітчизняних банківських установ зі стабільним фінансовим становищем.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Промислово-фінансовий банк» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 222 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 93 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом були на рівні близько 129 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 106 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ «Промислово-фінансовий банк» виступають компанія «ВАТО» (97,3 відсотків акцій), компанія «Прок» (1,7688 відсотків акцій), Т. Ю. Матицина (0,0038 відсотків акцій) і компанія « Юніоіл »(0,8844 відсотків акцій).

  Пост глави публічного АТ «Промислово-фінансовий банк» займає О. І. Максак. Також в цей орган входять О. В. Велетнів і Н. І. Рахманова.

  Голова правління банківської установи є І. А. Березенський, його заступники І. А. Масленнікова і А. В. Васильченко. Також в цей орган входять О. В. Золотаренко і Н. І. Івасенко.

 • № 1 Mary

  29.10.2014

  Була вчора в цьому банку. Дуже неохоче спілкуються та відповідають на питання менеджери. Ніби то прийшов до них додому та за щось питаєш щоб віддали своі останні штани. Вони мабуть там майже не працюють (банк не дуже відомий та має не так багато клієнтів), а коли заходить хоч один клієнт ім це не подобається – треба відволіктися від того, щоб нічого не робити…

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,50
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Промислово-фінансовий банк»

Кредитні картки від «Промислово-фінансовий банк»