«Промінвестбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01001, Київ, провулок Тараса Шевченка, 12

Телефони: (044) 279 51 61, 0 (800) 21-51-61

Присутність в регіонах: представлений в 22-х регіонах

Сайт банку: www.pib.ua

 • Фото "Промінвестбанку"Публічне АТ «Промінвестбанк» було засновано на базі українського відділу ще радянського «Промбудбанку» влітку 1992 р. З самого початку свого існування банківська установа контролювалася В. Матвієнком. Ця людина, за даними експертів, в 2008 р. довела свою частку в капіталі банку до 70 відсотків. Оформлення кредитів, що очевидно не можливо повернути, гіперактивне використання активів кредитної організації в особистих цілях власника, а також серйозний відтік коштів клієнтів перетворили в кінці 2008 р. «Промінвестбанк» майже на банкрута.

  Функціонування банківської установи через деякий час дещо стабілізувалося. Цьому сприяло зменшення штату співробітників і оптимізація роботи філій. У 2010 р. кредитна організація (з випередженням графіка) закрила відкриту вітчизняним Нацбанком кредитну лінію на суму близько семи мільярдів гривень. До того ж, один з акціонерів банку виділив «Промінвестбанку» субординовану позику розміром в 300 мільйонів доларів строком на 10 років. У 2011 р. банківська установа після трьох років збитків нарешті отримала прибуток.

  Слід сказати, що спочатку 2013 р. аудитор публічного АТ «Промінвестбанк» зробив заяву про необхідність негайної докапіталізації банку. В іншому випадку банківська установа припинила б свою роботу. Деякі джерела повідомляли, що наприкінці 2012 р. «Промінвестбанк» просив у «Внєшекономбанку» з Росії виділити кошти на допомогу сумою близько 800 млн. доларів з метою створення резервного фонду для вирішення проблем із заборгованістю по кредитах. Самі ж росіяни говорили, що мова йшла про суму в 365 мільйонів доларів, які вони змогли виділити українському банку. Також, щоб сформувати резерви «Промінвестбанку», передбачалося збільшити його статутний капітал за допомогою конвертації відкритих кредитних ліній від «Внєшекономбанку».

  З приходом осені 2008 р. в кредитній організації виникли труднощі з ліквідністю, що призвело до конфронтації керівництва «Промінвестбанку» з міноритаріями в середовищі акціонерів. Щоб вивести банківську установу з кризи, вітчизняний Нацбанк ввів у банк тимчасову адміністрацію в жовтні того ж року. Спочатку 2009-го «Внєшекономбанк» з Росії консолідував у своїх руках контрольний пакет акцій цього українського активу і всього за один рік довів свою частку до 94 відсотків, а також ввів своїх представників до наглядової ради «Промінвестбанку».

  Публічне АТ «Промінвестбанк» веде свою роботу на підставі виданої нашим Національним банком ліцензії номер один від 22 червня 2012 р. і фігурує в якості одного з членів фонду гарантування приватних вкладів на основі свідоцтва номер 116 від другого вересня 1999 р.

  За даними про роботу публічного АТ «Промінвестбанк» на кінець 2013 р. сукупні активи банку представляли суму близько 39 мільярдів 738 мільйонів грн., сукупні зобов’язання були на показнику в районі 34 мільярдів 535 мільйонів грн. Частка меншості і власний капітал залишалися на рівні приблизно в 5 мільярдів 384 мільйонів грн., а статутний капітал був близько 8 млрд. 199 мільйонів гривень.

  Фото "Промінвестбанку"Базовим власником акцій ПАТ «Промінвестбанк» виступає «Внєшекономбанк» з Росії, що володіє пакетом акцій трохи менше 99 відсотків.

  Першою особою наглядової ради публічного АТ «Промінвестбанк» є Дмитрієв В. А. Також членами цього органу є Дмитрієв К. А., Кузнєцов С. В., Васильєв С. А., Мініч І. В., Мінін В. В., Зеленов А. В., Фрадков П. М. і Андріанов В. Д.

  Головою правління банку є Башкіров В. В., його заступники – Чайников А. В. і Юткін В. М. Також членами цього органу є Кравець В. І., Харченко П. С., Мюллер К. і М. С. Ширазі.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Промінвестбанк»

Кредитні картки від «Промінвестбанк»