«Промекономбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 83062, Україна, Донецька область, Донецьк, просп. Ленінський, 4

Телефони: (062) 345-70-59, (062) 334-04-90

Присутність в регіонах: представлений в 7-ми регіонах

Сайт банку: www.peb.com.ua

 • Фото ПромЕконом банку«Промекономбанк» почав власну діяльність в кінці літа 1993 року під своєю первісною назвою «ЮВЕСБАНК». Потім, навесні 1998 р., отримав нове найменування «Промекономбанк». Влітку 2009 р. була офіційно анонсована операція з купівлі пакету акцій кредитної організації в кількості 75% у колишнього власника банку підприємця Є. Ліхтерова новим власником – господарем організації «Мостобуд» В. Продивусом. За словами Продивуса «Промекономбанк» залишиться багатопрофільною банківською установою, а також фінансуватиме компанії, що належать новому власнику. У 2010 р. В. Продивус подав у відставку з поста голови наглядової ради банку і зосередився на роботі своєї бізнес-імперії.

  Публічне АТ «Промекономбанк» здійснює свою діяльність на основі отриманої від Українського Нацбанку ліцензії номер 182 від третього листопада 2011 року та входить до складу членів фонду страхування приватних внесків згідно посвідченню учасника номер 43 від другого вересня 1999 року.

  За інформацією про діяльність «Промекономбанку» на квітень-місяць 2013 р. сукупні активи кредитної організації перевалили за позначку в 820 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання досягли позначки майже в 709 мільйонів гривень, власний капітал перевищив 111 мільйонів гривень, а статутний капітал склав близько 122 мільйонів гривень.

  Ключовим власником акцій банківської установи є «Твоя Страхова Компанія» з пакетом акцій «Промекономбанку» у кількості близько 41 відсотка.

  Наглядову раду кредитної організації очолює О. Ю. Ілюшенко. Також до ради входять Н. В. Вецепура, Г. А. Сабіна, Н. Ю. Юрченко і секретар ради – Я. Н. Федан.

  Пост глави правління банківської установи займає А. Н. Горбів. Також в правління входять заступник голови по роботі з юрособами та технічного забезпечення С. А. Наумкін, глава казначейського управління В. В. Щербак, заступник голови по роботі з фізособами А. Л. Чудненко, головбух І. А. Косенкова і глава відділу фінмоніторингу І. В. Лубенець.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Промекономбанк»

Кредитні картки від «Промекономбанк»