Програма кредитів малому і середньому бізнесу може бути розширена, – Зеленский

Президент України Володимир Зеленский 4 лютого відвідав головний офіс державного “Укргазбанку” в Києві, де вивчав, як працює програма доступних кредитів “5-7-9” і чи є на неї попит. Також гарант зробив декілька заяв про майбутнє цієї програми.

Представники “Укргазбанку” відзвітували президентові про високий попит на позики – тільки за ранок установа підписала кредитні договори з двома десятками підприємців. Також Зеленский поцікавився думкою про програму безпосередньо у клієнтів – ті відповіли йому, що процентна ставка досить низька і важливо, щоб довіра до банківської системи у населення України поновилася і, відповідно, люди несли кошти до фінансових установ.

Володимир Зеленский відмітив, що допускає розширення програми кредитування в майбутньому, але все залежатиме від попиту на неї і результатів. За відведені 5 років стане ясно, чи пішли бізнесу на користь кредити, чи отримала вигоду економіка України і так далі.

Нагадаємо, з початку тижня більше 10 тисяч українських підприємців звернулися за доступними кредитами за програмою “5-7-9”. Перший такий кредит видав 3 лютого “Укргазбанк” – вінницькому підприємцеві на суму в 1,5 мільйона гривен.

Джерело: прес-служба Офісу Президента України.

5 Лютого 2020, 11:18

Додати коментар