«ПриватБанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  3

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,09
Loading...

Головне управління: 49094 г. Днепропетровськ, вул. Набережна Перемоги 50.

Телефони: 3700 з мобільного безкоштовно

Присутність в регіонах: представлений по всій Україні.

Сайт банка: www.privatbank.ua

 • Найбільша фінансова установа України. Більшість депозитів та кредитів українців знаходяться саме у “ПриватБанк”у. Був заснований ще напочатку 1992 року. В березні банк пройшов реєстрацію, отримав банківську ліцензію та почав бути самостійною фінансовою одиницею.

  Перший офіс “ПриватБанк” відкрив у Дніпропетровську, зараз там і знаходиться головний офіс. Відразу після відкриття банк починає розвиватися дуже швидкими темпами. Вже з 1995 року банк почав підтримувати підприємців та бізнесменів кредитами на відкриття та підтримання бізнесу, збирати конференції з питань розвитку банківської системи.

  Приватбанк – перший банк України, який увійшов до міжнародної платіжної системи Visa International. Одночасно банк зумів наладити випуск своїх карток та поставити багато своїх банкоматів по всій Україні.

  2002 рік. Приватбанк випускає мільйонну пластикову картку та одразу іде на рекорд: він і тут став першим з багатьох банків України.

  На сьогодні дочірні відділи “ПриватБанк” відкриті у Грузії, Росії (вже продано “Бінбанк” через політичну ситуацію), Латвії, Португалії, Італії, а також має представницства у Іспанії та Німеччині.

 • № 1 Надія Мороз

  18.05.2019

  Як я не намагалася уникнути цього банку (не люблю там, де завжди багато людей), але по зручності мабуть він самий-самий зручний…))) Приват24 взагалі виручає майже завжди. На щастя, до відділення звертаюсь рідко, дякую можливості вирішувати багато питань віддаленно. Зручно ще й те, що у ПриватБанку є практично всі знайомі мені люди, у всякому разі складається таке враження.)))

  Відповісти

  № 2 Маша

  19.01.2018

  Доволі зручно зроблена аплікація приват 24, дуже часто користуюся як і майже всі мої друзі. Зараз коли банк вже більше року як державний з однієї сторони це на краще, а з іншої – тепер держава знає все про начебно “нелегальні” операції, що люди робили всі ці роки – передача грошей з картки на картку, так дуже багато хто робить і зараз – людям треба якось виживати, але податкова не спить, будьте уважні.

  Відповісти

  № 3 Олександр

  25.01.2016

  Нормальний банк я вважаю. Альтернатив в Україні просто нема. Приват 24 вже працює без глюків та нарікань давно. Впринципі все зручно. Тільки б ще відсоткові ставки за кредитами зробили менше.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,09
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від «ПриватБанк»

Кредитні карти від «ПриватБанк»

Кредитна картка ідея банк

Картка «Card Blanche White» від «Ідея Банк»

Кредитний ліміт до 100 000 грн

Не сплачуєте відсотки до 3 міс!

Безкоштовне оформлення!

Кредитна картка Голд приватбанк

Кредитна картка GOLD від “ПриватБанк”

Кредитний ліміт до 75 000 грн

Миттєве оформлення

Обслуговування у банку без черги

Логотип картки "Універсальна" від Приватбанку

Картка від “Приватбанк” “Універсальна”

До 50 000 грн

Оформлення за 15 хв.

Безвідсотковий період до 55 днів