Банк «Преміум»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 01014, Київська область, Київ, вул. Бастіонна, 1/36

Телефони: (044) 391-77-70

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: www.bank-premium.com

 • Відділення банку "Преміум"Публічне АТ банк «Преміум» являє собою досить молоду банківську структуру, що пройшла процедуру своєї реєстрації влітку 2007 р. Протягом свого існування банківська установа два рази виступала в якості тимчасового члена фонду гарантування приватних вкладів. Банк «Преміум» не має філіальних представництв, його штаб-квартира знаходиться в українській столиці. Банк відноситься до четвертої підгрупі (з наявних чотирьох) за величиною активної бази відповідно до ранжиру вітчизняного Нацбанку.

  Базовими власниками акцій публічного АТ банк «Преміум» виступають фізособи і організації різних форм власності, крім державної. Публічне АТ банк «Преміум» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 236 від 12 листопада 2009 р. і виступає в якості члена фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва під номером 189 від 22 листопада 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ банк «Преміум» на кінець червня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 1 млрд. 58 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 784 мільйонів гривень. Частка меншості і власний капітал були на рівні близько 274 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 260 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ банк «Преміум» виступають компанія «Комунфінанссервіс», що володіє пакетом акцій біля 25 відсотків, компанія «ІКТБ «Газотранспортні системи», що володіє пакетом акцій близько 25 відсотків, Думчева В. І., яка володіє пакетом акцій трохи більше одного відсотка, і компанія «Нойзидлер АГ», що володіє пакетом акцій трохи менше 25 відсотків.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ банк «Преміум» займає Думчев С. А.

  Головою правління банківської установи є Первак Л. Н., його заступник – Ковтун А.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Преміум»

Кредитні картки від Банк «Преміум»