«Правекс-банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  3

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 01021, Київ, вул. Кловський спуск, 9/2

Телефони: 0 800 500-450, (044) 201-16-61

Присутність в регіонах: представлений в 24-х регіонах

Сайт банку: www.pravex.com

 • Фото "Правекс-Банку"Публічне АТ «Правекс-банк» являє собою багатопрофільну банківську установу, що надає повний набір продуктів у сфері банківської справи на всій території української держави. Розгалужена мережа представництв банку в кількості близько 290 офісів дозволяє кредитній організації бути досить представленій у всіх куточках нашої країни. «Правекс-банк» працює на підставі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер 7 від десятого жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків згідно зі свідоцтвом номер 115 від другого вересня 1999 року.

  2008 р. став віхою в історії банківської установи: влітку цього року відбулася операція з купівлі всіх акцій «Правекс-банку» банківським холдингом із Італії Intesa Sanpaolo, який входить до числа найбільш значущих фінансових об’єднань Старого Світу.

  Intesa Sanpaolo являє собою одного з лідерів банківського сектора Єврозони. Ринкова капіталізація цього холдингу на початок 2010 р. становила майже 35 мільярдів євро, що дозволяло Intesa Sanpaolo бути першим у себе в країні у всіх сферах кредитно-фінансового сектора економіки – корпоративна і приватна клієнтура, управління інвестиціями та ін. Досить добре розгалужена мережа відділень холдингу в кількості 6900 офісів (на яку припадає понад 15 відсотків італійського ринку) дозволяє обслуговувати понад 11 мільйонів клієнтів. За межами своєї країни італійський холдинг здійснює свою діяльність в Східно-та Центральноєвропейських, а також Середземноморських країнах, де налічується понад 1900 офісів і порядку восьми з половиною мільйонів клієнтів у 13 різних державах. Крім того, транснаціональна мережа холдингу, обслуговуюча корпоративну клієнтуру, працює в 34 країнах світу, а саме на Середземномор’ї, в Китайській Народній республіці, Індії і в Сполучених Штатах Америки.

  За представленими Українським Нацбанком даними «Правекс-банк» став одним з найбільш збиткових банківських установ за підсумками своєї роботи в 2012 р. НБУ нарахував чисті збитки кредитної організації в розмірі 302 мільйонів гривень.

  Офіс "Правекс-Банку"За інформацією на квітень-місяць 2013 р. сукупні активи «Правекс-банку» перевищили 5 млрд. 540 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання досягли позначки майже в 4 мільярди 530 мільйонів гривень, власний капітал склав близько 1 млрд. 14 мільйонів гривень, а статутний капітал – понад 940 мільйонів гривень.

  Єдиним акціонером банківської установи виступає Intesa Sanpaolo SpA

  Наглядову раду «Правекс-банку» очолює С. Педрацці. Також до ради входять А. Фалліко, Д. Равазі і А. Аріетта.

  Пост виконуючого обов’язки голови правління займає Кириченко Т. А. Крім нього в правління входять Ткалич І. А., Кібець О. Ю. і Джакович І.

 • № 1 Марійко

  04.06.2019

  Задумка цього банку непогана: мінімум непотрібних послуг та тиск на лояльні умови. Але ж, як кажуть, гарно було на папері… Хоча їх італійці й викупили, в обслуговуванні нічого не змінилося – воно залишається некомпетентним! Будемо сподіватися, що щось зміниться на краще…

  Відповісти

  № 2 Олександр С.

  20.05.2019

  Зіткнувся з некомпетентними працівниками. Потрібно було закрити рахунок. На гарячій лінії повідомили, що потрібно їхати для цього у Харків, а це 250 км від мене, тому що відділення в нас вже не працює. До того ж, закриття буде платним. Написав заяву, як потребували. Через місяць не діждавшись ніякої відповіді, поїхав у Харків. Виявилося, що рахунок вже закритий, причому безкоштовно. З одного боку я радий, що закінчилося краще, ніж мені розповіли на гарячій лінії. З іншого боку, якби мене проінформували професійно, я б не згаяв стільки часу та коштів на дорогу.

  Відповісти

  № 3 Макс

  21.07.2015

  З цим банком я приятелюю вже майже одинадцять років. Тоді мені терміново потрібно було купити в кредит автівку. Жоден інший банк не дав мені грошей. Навіть у скрутний 2008 рік я намагався виконувати зобов’язання по кредиту і банк допомагав мені в цьому. Після першого кредиту я брав інші і дуже задоволений роботою цього банку.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Правекс-банк»

Кредитні картки від «Правекс-банк»