«Прайм-Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 03049, Київська область, Київ, вул. Богданівська, 24

Телефони: (044) 490-73-07

Присутність в регіонах: представлений в 2-х регіонах

Сайт банку: www.prime-bank.kiev.ua

 • Фото "Прайм-Банку"Публічне АТ «Прайм-Банк» пройшло процедуру своєї реєстрації в українській столиці в 2001 р. Дана банківська установа являє собою досить закриту кредитно-фінансову структуру. В основному «Прайм-Банк» проводить розрахунки своєї клієнтури. За наявною досить мізерної інформації банк є складовою частиною холдингу «Континіум», кінцевим бенефіціаром якого виступає І. Єремєєв (більш відомий по своєму відношенню до банку «Надра»). Зараз І. Єремєєв очолює наглядову раду публічного АТ «Банк інвестицій та заощаджень», контролюючи 23 відсотка акцій цього банку. За інформацією вітчизняного Нацбанку серед власників акцій публічного АТ «Прайм-Банк» немає акціонерів, які володіють частками понад 10 відсотків.

  Публічне АТ «Прайм-Банк» веде свою діяльність на основі виданої 14 листопада 2011 р. вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 197 і виступає в якості члена фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва під номером 134 від восьмого листопада 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Прайм-Банк» на кінець березня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 340 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 247 мільйонів гривень. Частка меншості і власний капітал були на рівні близько 93 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 61 мільйон гривень.

  Головою правління банківської установи Жебрак С. В.

 • № 1 Леша

  03.05.2019

  5 років користуюся Приватбанком. Звісно, це найкращій та найзручніший банк в Україні, аналогів йому немає. Але ж і в нього бувають проблеми. У приват24 видає мені, що не вистачає документів та треба їх завантажити. Я завантажив. Пишуть, що треба все одно у відділення прийти. Ок, я пішов. Там – довжелезні черги з пенсіонерів, кожний з яких обслуговується по півгодини. Дійшла й до мене черга. Зняли копії з моїх документів,начебто все ок. Через деякий час знов – додайте документи. Нічого не розумію.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Прайм-Банк»

Кредитні картки від «Прайм-Банк»