“Pozichka”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,25
Loading...

Головне управління: 01033, Україна, м Київ, вул. Жилянська, буд. 41

Телефони: 0 (800) 300-263

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://pozichka.ua

 • Pozichka працює з 2014 року, що доводить те, що компанія затребувана на ринку фінансових послуг України. Всі ці роки вона розвивалася і вдосконалювалася, закономірно зарекомендував себе з позитивного боку.

  Оформити позику в компанії можна на термін від 5 до 36 днів під щоденну ставку в 1,75%. Сума до видачі для нових клієнтів не перевищує 4 тисячі гривень, для тих, хто вже звертався до Pozichka, кредитний ліміт може зрости до 15 тисяч гривень.

  Щодо вимог: треба бути повнолітнім громадянином України, що постійно в ній мешкає, мати паспорт, податковий номер та карту будь-якого банку України. Якщо все це в вас є – ви в особистому кабінеті на сайті компанії заповнюєте анкету, куди вносите дані про себе, прив’язуєте карту та чекаєте на рішення, яке приймуть протягом 5-10 хвилин.

  Якщо вам відмовлено – можливо, ви внесли неточні або невірні дані в анкету, маєте борги в інших фінансових установах, або в вас проблеми з банківською картою.

  У випадку прострочення виплати боргу, компанія чекає 20 діб. На 21-шу нараховуються підвищена відсоткова ставка за всі ці дні, а працівники служби безпеки будуть активно працювати з боржником. Також Pozichka має право звернутися до суду або продати борг колекторській конторі. Щоб не доводити справу до такого, варто скористатися послугою пролонгації. Її можна зробити на термін до 30 днів, заплативши відсотки.

  Pozichka поширює серед клієнтів промокоди, які надають знижку на позику до 50%. Щоб отримувати їх, слід підписатися на розсилку компанії.

 • № 1 Ілля Леськів

  27.09.2019

  Достатньо швидко розглядають заявку, звертався декілька разів для них. Відсоткова ставка висока, так, але якщо використовувати промок оди (їх компанія поширює активно), то можна непогану знижку отримати.

  Відповісти

  № 2 Ірина

  08.08.2019

  К перевагам цієї МФО можна віднести довгий термін позики – в інших він значно менший. А загалом це звичайна містечкова компанія – невелика, але ж свою роботу виконує добре. Відсоток там немаленький, заявку розглядають, мабуть, трохи довше, але ж можна бути впевненим, що тебе не обмануть.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,25
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Pozichka”