«Полтава-банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 36020, м. Полтава, вул. Парижської Комуни, 40-а

Телефони: (0532) 278-63

Присутність в регіонах: представлений в 20-ти регіонах

Сайт банку: www.poltavabank.com

 • Фото "Полтава-банку"Публічне АТ «Полтава-банк» пройшло процедуру своєї реєстрації восени 1991 р. Дана банківська установа виступає в якості правоспадкоємця КБ «Полтава-банк» та відкритого акціонерного товариства КБ «Полтава-банк» з однойменного обласного центру. Банківська установа являє собою багатопрофільну кредитну організацію. За інформацією на кінець 2012 р. публічне АТ «Полтава-банк» було представлено в регіонах своїми чотирма філіями, 111-ма відділеннями і штаб-квартирою. Публічне АТ «Полтава-банк» веде свою роботу на підставі виданої нашим Національним банком ліцензії номер 73 від 20 жовтня 2011 р. і фігурує в якості одного з членів фонду гарантування приватних вкладів на основі свідоцтва номер 11 від 16 жовтня 2012 р.

  За даними про роботу публічного АТ «Полтава-банк» на кінець червня 2013 р. сукупні активи банку представляли собою суму близько 1 млрд. 266 мільйонів грн., сукупні зобов’язання були на показнику в районі 1 млрд. 22 мільйонів грн. Частка меншості і власний капітал залишався на рівні приблизно в 243 мільйонів грн., статутний капітал був порядку 70 мільйонів грн.

  Акціонерами публічного АТ «Полтава-банк» виступають Гофман В. В., який володіє пакетом акцій біля 10 відсотків, Некрасов К. А., який володіє пакетом акцій порядку 39,9 відсотків, Некрасов Л. А., який володіє пакетом акцій трохи більше шести відсотків, і Некрасов А. В., який володіє пакетом акцій трохи більше 39 відсотків.

  Першою особою наглядової ради ПАТ «Полтава-банк» є Некрасов А. В. Також членами цього органу є Зобніна С. І., Нелюбін В. Ю., Носенко Н. В. і Некрасов К. А.

  Головою правління банку є Гофман В. В., його заступник – Бобілков О. В. Також членами цього органу є Коломацька Н. В., головбух Щербак Л. І. та Вірченко М. Ю.

 • № 1 Lepesei

  29.09.2019

  Обслуговування в банку непогане – дівчата стараються, але ж вони не в силах змінить щось…Купа якихось незрозумілих комісій, переплат, продукти абсолютно невигідні їх у порівнянні з іншими… Ще був випадок – гроші на рахунок 5 діб йшли!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Полтава-банк»

Кредитні картки від «Полтава-банк»