«Полікомбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 14005, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул.Київська, 3

Телефони: (0462) 774-895

Присутність в регіонах: представлений в Чернігові

Сайт банку: www.policombank.com

 • Фото "Полікомбанку"«Полікомбанк» був заснований влітку 1994 р. на основі розташованого в місті Чернігові філіального представництва «Автовазбанка» з Росії. Спочатку власниками акцій банківської установи, крім російського інвестора, виступали компанія «Сіверянка», компанія «Чернігів-Лада», компанія «Чернігівський автомобільний центр КАМАЗ» і компанія «Черкаси-Лада». Дещо пізніше «Полікомбанк» став власністю місцевих компаній.

  За інформацією на літо 2013 р. банківська установа володіла своїми 23-ма відділеннями, 14 з яких припадають на місто Чернігів. Решта відділень знаходиться в чернігівському регіоні – Калитянське, Ніжин, Лосинівка, Прилуки, Корюківка і Сосниця.

  «Полікомбанк» веде свою роботу на підставі виданої нашим Національним банком ліцензії номер 152 від сьомого серпня 2011 р. і фігурує в якості одного з членів фонду гарантування приватних вкладів на основі свідоцтва номер 48 від 19 жовтня 2012 р.

  За даними про роботу «Полікомбанку» на кінець червня 2013 р. сукупні активи банку представляли суму близько 525 мільйонів грн., сукупні зобов’язання були на показнику в районі 413 мільйонів грн. Власний капітал залишався на рівні приблизно в 112 мільйонів грн., статутний капітал досяг суми близько 49 мільйонів грн.

  Власниками акцій «Полікомбанку» виступають понад 100 юросіб і фізосіб, з яких можна виділити компанію «Фіаніт», що володіє пакетом акцій порядку одного відсотка, «Поліську страхову компанію», що володіє пакетом акцій близько 18 відсотків, і компанію «Еліта», що володіє пакетом акцій порядку 44,7 відсотків.

  Першою особою наглядової ради «Полікомбанку» є Кожедуб В. П. Також членами цього органу є Радченко Н. А., Ніколенко Н. Н., Шило А. Н. і Тарасовець А. Н.

  Головою правління банку є Тарасовець Н. П., його заступники – Пащенко С. В., Столінець В. В. та Горнюк Є. Н. Також членом цього органу є Федорова Т. Н.

 • № 1 Brown

  29.09.2019

  Раніше був непоганий банк, але зараз на мою думку він не витримує конкуренції. Банкінг незручний, на гарячій лінії не можуть виразно на питання відповісти, у відділенні то долару немає, то машинки для підрахунку купюр. Треба їм щось міняти, а то останні клієнти відвернуться.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Полікомбанк»

Кредитні картки від «Полікомбанк»