«Платинум Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,83
Loading...

Головне управління: 03680, Київ, вул. Н. Амосова, 12

Телефони: 0 800 308 308, +38 044 495 60 55

Присутність в регіонах: представлений в 17-ти регіонах

Сайт банку: www.platinumbank.com.ua

 • "Платинум Банк"«Платинум Банк» (Platinum Bank) є інтернаціональною банківською установою, яка працює на українському ринку, починаючи з 2005 року. Зараз на обслуговуванні в банку знаходяться понад півтора мільйонів клієнтів. Кредитна організація була заснована інвестиційними компаніями зі світовою славою, в їх числі – Міжнародна Фінансова корпорація (IFC), керуюча організація Horizon Capital, а також компанія East Capital.

  У 2005 році «Платинум Банк» став членом фонду страхування приватних внесків, що посприяло підвищенню надійності кредитної організації. Platinum Bank здійснює свою діяльність на основі ліцензії номер 217 від 20 жовтня 2011 року, отриманої від Українського Нацбанку. Даний банк є роздрібної кредитною організацією, сфокусованої переважно на роботі, як з юридичними, так і з фізичними особами.

  Продуктова лінійка «Платинум Банку» з обслуговування приватних клієнтів включає в себе товарні кредити (на побутову і комп’ютерну техніку, меблеві вироби тощо), кредитування готівкою (на лікування, відпустку, освіту та ін.), банківські картки, депозитні вклади на певний термін і без такого, а також поточні банківські рахунки. Спеціально для юросіб надаються програми з оформлення депозитів, інтернет-банкінг та розрахунково-касові послуги.

  Platinum Bank приділяє чимало уваги і соціальним програмам, які розвивають українське суспільство, підвищують фінансову самосвідомість громадян і сприяють збереженню природи.

  У 2011 році «Платинум Банк» представив свій дебютний публічний звіт щодо життєздатності здійснення «Бізнесу з людським обличчям» згідно загальносвітовому стандарту GRI. За даними за перші 9 місяців того ж року банк став третім у країні за темпами збільшення кредитного портфеля і другим за темпом зростання депозитних вкладів. Все це стосується вкладів у гривні від приватних клієнтів. Більш того, Platinum Bank був єдиною українською кредитною організацією, яка потрапила в кращу «п’ятірку» за обома цими показниками.

  Ще через рік Platinum Bank став четвертим за підсумками річного рейтингу «Інвестгазети» у списку найбільш електронних вітчизняних банківських установ. Цей рейтинг складався за такими показниками: ступінь розвиненості інтернет-банкінгу та інновації у сфері співпраці з інвесторами та клієнтурою.

  За підсумками 2013 р. Platinum Bank був 37-м у списку 176 кредитних організацій, що входять до рейтингу п’ятдесяти провідних українських банків, який сформував видавничий дім «Коммерсант-Україна». Крім цього, «Платинум Банк» опинився в числі кращих і в таких розділах, як «Класичний депозит», «Кредити готівкою» і «Ефективний топ-менеджер».

  Відділення "платинум Банку"За даними за перші дев’ять місяців 2013 р. сукупні активи кредитної організації перевалили за позначку в 5 млрд. гривень, сукупні зобов’язання досягли показника в більш ніж 4 млрд. 600 мільйонів гривень, власний капітал склав понад 405 мільйонів гривень, а статутний капітал – близько 380 мільйонів гривень.

  Єдиним власником акцій банку є PT Platinum Public ltd.

  Наглядову раду очолює Г. Гуртовий. До цієї ради також входять С. Сінклер, Ю. Блащук, М. Івашко і М. Пасенюк.

  Головою правління кредитної організації є ген-директор Г. Краснов зі своїм заступником Т. Еспосіто. В правління також входять П. Барчак, Д. Бродський, Е. Петренко, Т. Боровскі, Е. Франківська, А. Олійник та С. Попов.

 • № 1 Валентина Іванівна

  31.10.2014

  Спокусилася на значні відсотки по депозитах – і навіть у теперішній час понесла гроші до банку. Саме Платинум здається надійним, довго читала відгуки про безліч банків перед остаточним вибором. Гроші вже забрала. Планую покласти знову.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,83
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Платинум Банк»

Кредитні картки від «Платинум Банк»