«Піреус Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 04070, Україна, Київ, пл. Контрактова, 4

Телефони: 0 800 308-880, (044) 495-88-90, 495-88-88

Присутність в регіонах: представлений в 13-ти регіонах

Сайт банку: piraeusbank.ua

 • Фото "Піреус Банку МКБ"Публічне АТ «Піреус Банк МКБ» в нашій країні представляє транснаціональний кредитно-фінансовий холдинг Piraeus Bank Group. Цей холдинг входить до числа найбільш значущих кредитних організацій в Східно-і Південно-європейському регіоні. Активна база Piraeus Bank Group налічує близько 98 мільярдів євро, кредитний портфель досягає показника в 64 мільярди євро, загальна сума коштів, що лежать на депозитних рахунках клієнтів банківської установи, становить 52 млрд. євро – вся ця інформація станом на початок 2013 р.

  Piraeus Bank SA був створений в Греції в 1926 р. і на поточний момент являє собою транснаціональний фінансово-кредитних холдинг, який працює в десяти різних державах (переважно у Центральній та Східній Європі). У 1991 р. холдинг приватизували, в 1999 р. відбулися такі угоди, як покупка греками National Westminster Bank Plc і поглинання Xiosbank. Пізніше було проведено об’єднання з Macedonia-Thrace Bank і грецький холдинг стали однією з трьох найбільших кредитних організацій своєї країни. Потім Piraeus Bank SA все більше виходив на міжнародний ринок, купуючи активи в європейських державах: сербський Atlas Bank (Piraeus Bank Beograd), український «Міжнародний Комерційний Банк» (Піреус Банк), болгарський Eurobank (Piraeus Bank Bulgaria), єгипетський «Комерційний Банк» (Piraeus Bank Egypt) і кіпрський Arab Bank Cypriot (Piraeus Bank Cyprus). За інформацією видання The Banker у 2010 р. Piraeus Bank SA був 160-м за величиною активної бази (трохи більше 78 мільярдів доларів) і 164-й за розміром капіталу (4 млрд. 900 мільйонів доларів).

  «Піреус Банк МКБ» був створений в 1994 р. в місті Черкаси, іменуючись як банк «Левада». Через п’ять років після приходу нових американських, австрійських та українських власників акцій кредитна організація пройшла процедуру реорганізації і була перейменована у відкрите АТ «Міжнародний комерційний банк». У 2001 р. банківська установа поглинула ще один банк – «Таврія». Восени 2007-го вищезгаданий Piraeus Bank з Греції викупив контрольний пакет акцій українського банку, після чого наша кредитна організація стала іменуватися не інакше як «Піреус Банк».

  Публічне АТ «Піреус Банк МКБ» здійснює свою роботу на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 91 від 17 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 25 від 2 вересня 1999 р.

  Офіс "Піреус Банку МКБ"За наданою інформацією про фінансову діяльність публічного АТ «Піреус Банк МКБ» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 3 млрд. 112 мільйонів грн., власний капітал був на рівні близько 645 мільйонів грн. Сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 2 млрд. 466,5 мільйонів грн., а статутний капітал дорівнював майже 1 млрд. 628 мільйонам грн.

  Основним власником акцій публічного АТ «Піреус Банк МКБ» виступає Piraeus Bank SA з пакетом акцій у кількості 99,98 відсотків.

  Правління публічного АТ «Піреус Банк МКБ» очолює Коваль В. П. Також у правління входять Грінченко М. В., Деркач Л. Н., Кірєєва І. В. та Н. Зензефіліс.

 • № 1 Shiva

  14.07.2019

  Є клієнтом цього банку. Дуже незадоволений роботою мобільного додатка та сайту взагалі – вони дуже застарілі та користуватися ними незручно. Взагалі, банк більш орієнтований на роботу з корпоративними клієнтами. Але ж є й позитивні моменти – персонал відділення, куди я ходжу, завжди намагається мені допомогти та якось вирішити проблеми та питання. За це я їм дуже вдячний.

  Відповісти

  № 2 Катерина

  23.09.2014

  Все зручно та швидко оформлюються грошові операції! Задоволена обслуговуванням.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Піреус Банк»

Кредитні картки від «Піреус Банк»