«Петрокомерц-Україна»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01025, Київська область, Київ, вул. Велика Житомирська, 20

Телефони: (044) 494-18-01

Присутність в регіонах: представлений в 10-ти регіонах

Сайт банку: www.pcbu.com.ua

 • Фото банку «Петрокомерц-Україна» Публічне АТ банк «Петрокомерц-Україна» було створено на основі філії банка «Аерофлот» з Москви, що знаходиться в українській столиці. Перша назва банківської установи була «Авіатекбанк». У 2001 р. власники кредитної організації вирішили продати контрольний пакет акцій банку «Петрокоммерц» з Росії. В результаті цієї угоди український банк був перейменований в банк «Петрокомерц-Україна».

  Спочатку банківська установа займалася обслуговуванням українських підрозділів нафто-гіганта «Лукойл» з Росії, але потім стала багатопрофільної кредитною організацією.

  Як і раніше будучи опорною банківською установою російської нафтової компанії в нашій країні, публічне АТ банк «Петрокомерц-Україна» в останні роки відрізняється негативними показниками в динаміці свого розвитку, і до того ж, російські власники банку активно розпродають ці свої активи. Внаслідок збільшення частки прострочених зобов’язань у першому кварталі 2011 р. (майже 40 відсотків) і відповідної величини утворених резервних коштів балансовий капітал банківської організації опустився до від’ємного значення. Материнська структура «ІФД Капітал» спочатку 2011 р. анонсувала про свої наміри влити в капітал кредитної організації порядку 235 мільярдів гривень. Потім було оголошено і про стратегічну концепцію розвитку банку, що передбачає збільшення питомої ваги роздробу в бізнесі банку «Петрокоммерц-Україна».

  Публічне АТ «Петрокоммерц-Україна» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 108 від 25 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 70 від другого вересня 1999 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Петрокоммерц-Україна» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 1 млрд. 352 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 1 млрд. 203,5 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 149 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 319,5 мільйонів гривень.

  Офіс банку «Петрокомерц-Україна» Ключовим власником акцій публічного АТ «Петрокоммерц-Україна» виступає компанія «ІФД Капітал» через відкрите АТ банк «Петрокоммерц» з Росії з пакетом акцій порядку 96,5 відсотків.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ «Петрокоммерц-Україна» займає Д. К. Миловидов. Також в цей орган входять Фрідман С. І., Миловидов Д. К., Юровський А. А., Кариков С. С. і Колобова Н. В.

  Правління банківської установи очолює Д. В. Чернишов зі своїм заступником М. П. Коротченком. Також в цей орган входять Криворучко Д. В., Філіппов А. Л. і Грінченко В. Б.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Петрокомерц-Україна»

Кредитні картки від «Петрокомерц-Україна»