“Перший Український Міжнародний Банк” (ПУМБ)

 • Про банк
 • Відгуки
  8

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 83000, Донецьк, вул. Університетська, 2-а

Телефони: 0 800 500 490, 490

Присутність в регіонах: представлений в 23-х регіонах

Сайт банку: www.pumb.ua

 • ПУМБ фото відділення банкуПерший Український Міжнародний Банк у 1991 році пройшов реєстрацію у Національному банку України (ПУМБ на той момент був у формі відкритого акціонерного товариства, лише значно пізніше він буде реструктурований у публічне акціонерне товариство). У тому ж 1991 році ПУМБ розпочинає активну діяльність, а саме він надав свої послуги провідним підприємствам української промисловості.

  Одразу же після відкриття ПУМБ починає складати звіт своїх фінансів орієнтуючись на стандарти міжнародного рівня. Успіх цієї справи підтвердили у 1991 аудиторські перевірки, які здійснювалися провідними світовими компаніями, що займалися такою діяльністю.

  В 1993 році ПУМБ випустив свою першу розрахункову карту.

  ПУМБ був першовідкривачем серед банків у 1995 році, коли почав використовувати програмний продукт Midas (англійської компанії Misys IBS Ltd). На той час ця програма зарекомендувала себе у багатьох банках світу та нарешті потрапила й до України. Єдиний банк реконструкції та розвитку у тому ж році надав ПУМБу кредит.

  У 1996 році ПУМБ запустив ще один проект. Це стосувалося впровадження та використання розробленої ним програми ClearingCenter. Саме вона надала банку перевагу у тому, що з її допомогою в українській валюті можна було обслуговувати кореспондентські рахунки без обмеження за їх кількістю.

  У 1998 році ПУМБ організував власний Процесінговий центр, який зробив можливим та доступним інформаційно-технологічну взаємодію між учасниками рахунків. Це дозволило банку вийти на новий рівень у розвитку та впровадженні пластикових розрахункових карт.

  ПУМБ увійшов до систем Europay/MasterCard і Visa, став їх принциповим членом.

  ПУМБ першим розпочав використовувати у межах України ATM (це сталося у 2002 році), він організував з її допомогою переказу коштів. У 2004 році банк продовжує займатися розвитком та покращенням своєї системи інформаційних технологій та впроваджувати у дію Резервний центр, що надасть йому надалі можливість резервувати усі інформаційно-технологічні сервери.

  Фото офісу банку ПУМБУ 2007 році ПУМБ організовує свій перший випуск єврооблігацій. У 2009 році банк розробив та здійснив проект створення Центру обробки даних. Тоді ж він починає використовувати для чип-карток криптографічні методи захисту та забезпечення конфіденційності інформації, що було на той момент новою и непоширеною технологією. Того ж року ПУМБ був перетворений у публічне акціонерне товариство.

  У 2010 році ПУМБ відмітився у переліку найбільших банків світу (за версією, що розробив журнал«The Banker»).

  У наступному році ПУМБ здійснив злиття з Донгорбанком (об’єднана банківська установа зберегла назву Першого українського міжнародного банку). Це призвело до того, що він потрапив у перелік найкрупніших банків України, а також розширив мережу своїх відділів та філій. Тоді ж ПУМБ пройшов перевірку (міжнародний стандарт безпеки PCI DSS), котра підтвердила високий рівень безпеки та конфіденційності інформації, що відносилась до галузі платіжних карт, у його установах.

  На сьогодні ПУМБ надає своїм клієнтам усі види банківських послуг.

 • № 1 Алла

  18.06.2019

  Отримала зарплатну картку у ПУМБі. І після надходження першої же заплатні її заблокували! Я зверталась на гарячу лінію, мені кажуть – підозріла операція, ваше питання буде розглядатися у головному офісі. І ось більше тижня розглядається. Що це взагалі? Я розумію, що банк піклується про безпеку клієнтів, це дуже добре, але ж до маразму це вже доходить!

  Відповісти

  № 2 Аліна Внучкова

  14.06.2019

  Не подобається мені те, що дуже довго зараховуються кошти на рахунок. Перевела гроші у четвер, а користуватися ними можна лише в понеділок. Чому так довго у наш час новітніх технологій? Дуже не зручно, ніде такого не зустрічала: ні в Монобанку, ні в Приваті, ні в Альфі.

  Відповісти

  № 3 Василь

  22.01.2018

  Нормальний банк якщо не думати про те, що він Ахмєтовський. Дуже багато він зробив зла Україні (не банк, а Ахмєтов), дай Бог йому здоров’я.
  У банку дружина мала картку та рахунок, щодо банку претензій нема, але є до особи пана Ахмєтова.

  Відповісти

  № 4 DartVeyder

  24.02.2017

  Принципово не користуюся цим банком, бо я проти банків окупантів.Не раджу і вам користуватися.

  Відповісти

  № 5 Сергій

  29.09.2014

  Нормальний банк, працює у сучасних умовах, тримається. сподіваюся, так буде і надалі- маю невеликий валютний депозит у ньому.

  Відповісти

  № 6 Наталя

  23.09.2014

  В 2009 році взяла у ПУМБі автокредит, дуже були підкупливі умови кредитування- 7% на остаток на 7 років. за час виплати збільшивля курс доллару, і це досить сумно, але і зараз проблем із самою виплатою не маю. Рекомендую.

  Відповісти

  № 7 Марія

  13.09.2014

  Довго шукала найвигідніший кредит для купівлі авто (моя давня мрія), зупинилася на ПУМБі. Кредит на 3 роки, плачу справно, всім задоволена (проживаю у Полтаві). Але з кожною виплатою не покидає страх-що буду далі і з банком і з кредитом, бо банк Донецький… ще рік виплат, сподіваюсь на краще!)

  Відповісти

  № 8 Володимир

  27.06.2014

  Кажуть по відгуках шо це є банк пана Ахмєтова. Тому коли він був при владі Януковича – все було гаразд, а зараз вродє є проблєми. Тому не радив би класти туда депозитів зараз.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від “Перший Український Міжнародний Банк” (ПУМБ)

Кредитні картки від “Перший Український Міжнародний Банк” (ПУМБ)