«Перший Інвестиційний Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 04073, Київ, пр-т. Московський, 6

Телефони: 0-800-50-70-80, +38 044 428-61-28

Присутність в регіонах: представлений в 13-ти регіонах

Сайт банку: www.pinbank.ua

 • Відділення "Першого Інвестиційного Банку"Публічне АТ «Перший Інвестиційний Банк» вже понад 15 років присутнє на вітчизняному ринку банківських послуг (з 1997 р.). Кредитна організація пропонує повний перелік продуктів у фінансово-кредитній сфері для фізосіб і корпоративної клієнтури. Це перша вітчизняна банківська установа, яка отримала інтернаціональний сертифікат якості менеджерської роботи по системі ISO 9001:2008.

  У регіонах публічне АТ «Перший Інвестиційний Банк» представлене своїми 34 відділеннями в дюжині регіонів нашої країни. За інформацією на кінець 2012 р. на обслуговуванні в кредитній організації знаходилися більш 40 чотирьох тисяч клієнтів. Банківська установа має власну «дочку» – компанію «Глобальна платіжна мережа», що спеціалізується на різноманітних посередницьких операціях з грошовими коштами.

  У 2000 р. публічне АТ «Перший Інвестиційний Банк» отримало власний рейтинг захищеності вкладів на позначці «4 +», тобто «висока ступінь захищеності», від незалежного РА «Ай Бі Ай рейтинг».

  Публічне АТ «Перший Інвестиційний Банк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 178 від 25 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 127 від восьмого листопада 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Перший Інвестиційний Банк» на середину 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 936 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 685,5 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом були на рівні близько 251 мільйона гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 230 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ «Перший Інвестиційний Банк» виступають 17 фізосіб і 1 юрособа. Жоден з акціонерів банківської установи не володіє пакетом акцій більше однієї десятої частки від загального капіталу кредитної організації.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ «Перший Інвестиційний Банк» займає Б. П. Баум. Також в цей орган входять С. В. Сушко, А. А. Клещук і Ю. В. Савчук.

  Правління банківської установи очолює О. А. Малкін, його заступники – С. В. Сахно, Е. Г. Полонська і С. В. Приходько. Також в цей орган входять В. П. Коляда та І. В. Колесник.

 • № 1 Tramp

  06.04.2019

  Років 5 тому ПІБ дуже неохоче віддавав депозити – те ж там були проблеми, як і у багатьох українських банків. Але ж вистояв. Зараз все гаразд – черг немає, менеджери ввічливі та уважні, завжди всіма силами намагаються вирішити будь-яке питання.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Перший Інвестиційний Банк»

Кредитні картки від «Перший Інвестиційний Банк»