“PayPong”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,50
Loading...

Головне управління: Україна, м Київ, бул. Вацлава Гавела, будинок 4

Телефони: (044) 321-11-32

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт компанії: https://www.paypong.ua

 • PayPong – це онлайн-сервіс, який надає широкий спектр фінансових послуг: платежі за будь-які послуги, перекази з картки на картку та мікропозики, про умови надання яких ми розповімо більш докладно.

  Позику в компанії можна оформити на термін до 30 днів. Сума складає від 100 гривень до 2 тисяч при першому зверненні, надалі вона може зрости до 3,7 тисяч гривень. Відсоткова ставка для нових клієнтів – 1% на добу, при наступних позиках – 1,7%.

  Щоб стати клієнтом PayPong, треба бути громадянином України віком від 21 року, з документів мати паспорт та податковий номер. Для реєстрації знадобляться електронна пошта та мобільний телефон, картка банку – для отримання коштів. На рішення також впливає кредитна історія, тому в позичальника вона має бути незаплямованою.

  Подати заявку необхідно на сайті, попередньо зареєструвавшись та заповнивши анкету позичальника, прив’язавши до аккаунту банківську картку. Після цього автоматична скорінгова система винесе рішення протягом хвилини.

  Сплатити позику можна у особистому кабінеті на сайті PayPong (за це не стягується комісія), у платіжних терміналах та за реквізитами у касах банків (гроші можуть бути зараховані протягом 2-3 банківських днів, це необхідно враховувати). Можливо погашати позику достроково та частинами протягом терміну – відсотки будуть нараховуватись на залишок.

  Якщо позичальник не встигає сплатити всю суму до розрахункової дати, позику можна подовжити, сплативши відсотки, що накопилися. Робити пролонгацію можна необмежену кількість разів.

 • № 1 Ganna

  27.09.2019

  Зручно те, що в анкеті, яку треба заповнювати, мінімум інформації. Суми дають невеликі, але ж більше й не треба. Що не сподобалося – дзвінки мені перед схваленням та моїм родичам,чиї номера мені довелося залишити.

  Відповісти

  № 2 Yuriy

  24.06.2019

  Якось довелось мені звернутися у цю компанію. Можу зразу сказати, якщо в тебе ще є відкриті позики – можеш не намагатися взяти кредит у Пинг понг. Якщо не брати це до уваги – непогана компанія, відсоткова ставка середня у порівнянні з іншими, суми там невеликі, але ж до зарплатні перебитися вистачить.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,50
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “PayPong”