Озвучена сума збитків по справі «Приватбанку»

НАБУ, головний офіс

Артем Ситник, який очолює Національне антикорупційне бюро, заявив в інтерв’ю про те, що збитки у справі «Приватбанку» складають близько 100 мільярдів гривень і це – лише приблизна сума.

Ситник пояснив, що справа «Приватбанку» – об’ємна і дуже складна, і її суть дуже важко передати коротко, тим більше, інформація по неї дається в мінімальних обсягах – щоб не заважати слідству. Однак в НАБУ розуміють, що процес знаходиться під пильним наглядом громадськості та міжнародних партнерів, тому намагаються максимально прискоритися.

Як підкреслив чиновник, 100 мільярдів гривень – це приблизно половина всіх збитків, які проходять по всіх справах, пов’язаних з «Приватбанком» і зараз необхідно, щоб вони були підтверджені експертними оцінками.

Нагадаємо, раніше влада США звинуватили колишнього власника «Приватбанку» Ігоря Коломойського у відмиванні коштів «Приватбанку» шляхом інвестицій в американську нерухомість на десятки мільярдів доларів. Коломойський же відкидає ці звинувачення, стверджуючи, що інвестував власні кошти.

Джерело: «Слово і діло»

28 Серпня 2020, 09:43

Додати коментар