«Ощадбанк» створив єдину базу клієнтів

Ощадбанк

Найбільший державний банк продовжує модернізацію інфраструктури. Разом зі збільшенням кількості платіжних терміналів і банкоматів «Ощадбанк» запроваджує проект UDa («UnitedData/Об’єднані дані»). Проект почали готувати ще в 2015 році. На даний час закінчено випробування системи в межах одного регіону. Найближчим часом всі регіональні відділення мають доєднатися до єдиної бази.

Коли система остаточно буде впроваджена, клієнти обов’язково оцінять зручність UDa, переконаний Андрій Пишний, голова правління банку. Тепер власники банківських карток або рахунків зможуть отримати всі необхідні послуги в будь-якому відділенні «Ощадбанку», незалежно від того, в якому відділенні відбувалось оформлення банківського продукту. Вся інформація про клієнтів фінустанови знаходитиметься в єдиній базі, тож будь-які банківські операції можна буде здійснити навіть в іншому кінці країни – всюди, де є відділення «Ощадбанку».

Зі всіма важливими змінами клієнти зможуть ознайомитися на сайті банку, сторінці в мережі «Фейсбук», у відділеннях установи. Також банк обіцяє інформувати клієнтів за допомогою SMS-повідомлень.

20 Травня 2017, 16:00

Додати коментар