«Омега Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 04080, м. Київ, вул. Новоконстантинівська, 18В

Телефони: 0 800 504-000, (044) 590-00-01, (044) 481-48-67, 481-48-74

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: bank-omega.com.ua

 • Фото "омега Банку"«Омега Банк» почав свою діяльність у 1991 р. під своєю початковою назвою банк «Інтелект». Через п’ять років банківська організація увійшла до холдингу «Приватбанк», перетворившись на банк «Київ-Приват», в 2001 р. контролюючий пакет акцій банку перейшов до контрольованого С. Тігіпком холдингу «ТАС». Після цієї події кредитна організація була знову перейменована – на цей раз в «ТАС-Комерцбанк».

  У 2007-му холдинг Swedbank AB викупив всі акції банку і його дочки «ТАС-Інвестбанку». У цьому ж році внаслідок злиття вітчизняних активів холдингу новостворена кредитна організація отримала назву «Сведбанк». Головою цього банку до 2010 року був колишній його власник С. Тігіпко.

  Світова фінансово-економічна криза негативним чином вплинула на роботу банківської установи: у 2009 р. банк зазнав збитків у кількості 4 млрд. 300 мільйонів гривень, перебуваючи, тим самим, на другій сходинці в переліку найбільш збиткових вітчизняних кредитних організацій (більше втратив тільки націоналізований після кризи «Укргазбанк»). Відрахувавши свої основні кошти в резервний фонд, і приростивши капітал на більш ніж 200%, в 2010 р. «Сведбанк» заробив близько 86 мільйонів гривень прибутку.

  Восени 2011 р. збори акціонерів публічного АТ «Сведбанк» вирішили зовсім припинити роботу з роздробом в країні, переключивши увагу свого персоналу на обслуговування представників великого бізнесу. 17,5 тисячам фізосіб довелося погодитися на закриття своїх рахунків. Після цього мережа філій банку, яка налічувала в докризові часи більше дев’яти десятків відділень по всій країні, була скорочена до десятка офісів. Половина з цих офісів припала на столицю, решта – донецький, львівський, одеський, дніпропетровський і харківський. Портфель роздрібних позик в 2012 р. був викуплений публічним АТ «Дельта Банк». Слід сказати, що материнська структура поступила аналогічним чином і зі своєї однойменної дочірньою структурою в Росії (активна база цієї кредитної організації на середину 2012 р. налічувала близько 27 мільярдів рублів).

  Наша банківська установа знаходиться в другій групі за величиною сукупної активної бази (з чотирьох по ранжиру Українського Нацбанку), займаючи 31 сходинку по Україні і 14 в групі. Потрібно сказати, що раніше кредитна організація була в складі групи найбільших українських банків. За інформацією Українського Нацбанку на квітень-місяць 2012 р. сукупна активна база банківської установи досягала 6 млрд. 600 мільйонів гривень. На видані кредити припадає 35% сукупної активної бази. Резервування за оформленими позиками досягає близько 40% активів (половина кредитів є проблемними). Активи, що залишилися, пішли на кредити на міжбанку і ліквідну активну базу. «Сведбанк» з великою активністю залучав кошти материнської структури. 56% пасивної частини балансу припадають на отримані від інших банківських установ гроші в іноземній Фото "омега Банку"валюті. 6 відсотків – це гроші юросіб, 8 відсотків пасивної частини – це субординовані позики. Сукупний капітал складає 16%. За інформацією за 2011 р. банк втратив близько 520 мільйонів гривень.

  Навесні 2013-го вітчизняний «Сведбанк» був викуплений «Дельта банком» за 170 мільйонів доларів. Після цієї події кредитна організація обзавелася новою назвою «Омега банк».

  Наглядову раду банківської установи очолює Й. Броннер. Також до ради входять – У. Л.-Е. Даніелссон, К. Х. Бенгтсон, Х. Мейгас і С. Юровський.

  Пост глави правління займає Р. Мюллер-Ханке. Також в правління входять С. Редько, І. Лебединець і С. Холод.

 • № 1 DartVeyder

  01.03.2017

  То все вже, немає цього банку. Мало прожив відносно.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Омега Банк»

Кредитні картки від «Омега Банк»