«Оксі Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 79035, Львівська область, Львів, вул. Ген. Юнакиєва, 18

Телефони: (032) 232-37-35

Присутність в регіонах: представлений в 6-ти регіонах

Сайт банку: www.okcibank.com.ua

 • Фото "Оксі Банку"Публічне АТ «Оксі Банк» було засновано у місті Львові під назвою банк «Галс» наприкінці 2008 р. Потім навесні наступного року кредитна організація обзавелася вже своїм нинішнім найменуванням. Банківська установа знаходиться під контролем підприємця зі Львова – О. Баляша, який також володіє ще й горілчаним заводом «Гетьман».

  Публічне АТ «Оксі Банк» володіє власною мережею представництв в кількості семи місцевих відділень по всій країні.

  Перелік досягнень кредитної організації в останні кілька років:

  • 2009 р. – перше місце в категорії «Краща банківська установа по роботі з населенням» з числа банків, що входять до четвертої групи, у рейтингу «Банківська установа року» на думку видання «Банкір».
  • 2010 р. – перше місце в категорії «Найбільш відкрита і прозора банківська установа» з числа банків, що входять до четвертої групи, у рейтингу «Банківська установа року» на думку видання «Банкір».
  • 2012 р. – перше місце в національному конкурсі для самих сумлінних платників податків.
  • 2013 р. – перше місце в обласному конкурсі для самих сумлінних платників податків. НРА «Ай Бі Ай рейтинг» підтвердило перспективний кредитний рейтинг публічного АТ «Оксі Банк» на позначці «інвестиційний» за шкалою для вітчизняних банків.

  Кредитна організація планує і надалі відкривати свої офіси в різних населених пунктах нашої держави, а також розширювати власну банкоматну мережу.

  Публічне АТ «Оксі Банк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 247 від 15 листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 200 від 22 листопада 2012 р.

  Фото "Оксі Банку"За інформацією про діяльність публічного АТ «Оксі Банк» на кінець 2012 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 329 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 207 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом був на рівні близько 122 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 113,5 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ «Оксі Банк» виступають Л. Є. Малех (6,9333 відсотків акцій), П. І. Малех (3,313 відсотків акцій), О. Н. Баляш (16,9705 відсотків акцій), О. Г. Баляш (44,4831 відсотків акцій), а також компанія «Ангел» (чотири відсотки акцій) і компанія «Марс» (вісім відсотків акцій).

  Правління публічного АТ «Оксі Банк» очолює А. В. Романюк. Також в цей орган входять Л. Н. Позічайло і Р. О. Павлишин.

  Пост глави правління займає А. В. Жук.

 • № 1 Тарас Опанасович

  16.07.2019

  Раніше я не знав взагалі про цей банк нічого. Але ж вирішив відкрити картковий рахунок там, вирішив, що у невеликому та малорозкрученому банку якось легше все буде. Ну, що можу сказати, умови доволі непогані. Персонал ввічливий, допомогли, відповіли на всі питання. Як воно далі буде – час покаже.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Оксі Банк»

Кредитні картки від «Оксі Банк»