Один мільярд гривень був переданий Укргазбанку щоб повернути вкладені кошти вкладникам Дельта банку і «Київська Русь»

2 Липня 2015, 14:22

Укргазбанк отримав від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) понад 1 млрд гривень. Всього надійшло два платежі на суму 510 млн гривень. Загальна сума компенсацій по Дельта Банку складає понад 13 млрд гривень і її повинні отримати більше 500 тис людей.
Нагадаємо, що ФГВФО призначив чотири банки, відповідальних за виплати по Дельта Банку, сюди входить Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк, Укексімбанк.
За словами Олексія Александрова, який займає посаду радника глави правління в Укргазбанку, ці гроші підуть на виплату компенсацій вкладникам, які оформили депозити в збанкрутілих банках Дельта і «Київська Русь». Станом на 26 червня, понад 530 млн гривень вже було виплачено приблизно 25 тисячам клієнтів обох банків-банкрутів. Також багато вкладників залишають від 28% до 36% коштів на депозитних вкладах в Укргазбанку, який є державним банком. Тут клієнтам Дельта Банку пропонуються спеціальні пропозиції, проводяться консультації та ведеться діалог. З боку менеджерів Укргазбанку, за словами Александрова, немає активного залучення нових клієнтів до банку, оскільки люди перебувають у стані підвищеної нервозності і не готові вибирати постійного фінансового партнера.
Виплати здійснюються на всій території держави. Багато вкладників, у зв’язку з проведенням АТО на сході країни, переселилися з Луганської та Донецької областей в найближчі Харківську область. Також багато вкладників Дельта Банку переселилися в Київ та Київську область. Однак, як запевняє керівництво Укргазбанку, дана міграція не вплине на рішення щодо компенсації вкладів і люди зможуть отримати свої кошти на всій території України.

Додати коментар