O-CREDIT

 • О компанії
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,13
Loading...

Головне управління: м. Запоріжжя, вул. Рекордна, буд, 26Г

Телефони: 0 800 300 903

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: o-credit.com

 • Компанія O-CREDIT працює на ринку мікрокредитування близько двох років. Отримати від неї фінансову допомогу можна як готівкою у відділенні, так і переведенням на банківську карту. Нижче розповімо, на яких умовах.

  Щоб стати клієнтом компанії, не потрібно документально підтверджувати свої доходи або, скажімо, мати офіційне працевлаштування – все, що необхідно, це паспорт і ІПН, банківська карта і мобільний телефон. Позика можуть отримати і студенти, і пенсіонери.

  В O-CREDIT доступна сума від 1 тисячі до 15 тисяч гривень на термін 7-30 днів. Ставка в день – 1,8% на термін до 14 днів, 2% на термін від 15 до 30 днів. Для пенсіонерів добова ставка становить 1%. Є й інші варіанти заощадити – привівши друга або скориставшись зниженими промокодом.

  Отримати позику можна:

  – у відділенні O-CREDIT – туди необхідно прийти з документами, кредитний інспектор заповнить анкету і в разі позитивного рішення видасть готівку;
  – онлайн – на сайті в особистому кабінеті заповнюється анкета позичальника, прив’язується банківська карта, куди і надійдуть кошти в разі позитивного вердикту.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,13
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від O-CREDIT