Банк «Новий»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 320020, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, пр-т Карла Маркса, 93

Телефони: (056) 770-29-54

Присутність в регіонах: представлений в 3-х регіонах

Сайт банку: www.banknew.dp.ua

 • Фото банку "Новий"Публічне АТ банк «Новий» почало свою роботу на вітчизняному банківському ринку з весни 1992 р.

  Публічне АТ банк «Новий» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 112 від першого листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 117 від восьмого листопада 2012 р.

  Кредитна організація пропонує великий перелік фінансово-кредитних продуктів для роботи з приватною і корпоративною клієнтурою. Одним з головних продуктів, що надаються банківською установою, можна назвати послуги в галузі міжнародної економічної діяльності, а саме повний спектр банківських розрахунків за допомогою коррахунків за допомогою ультрасучасних засобів зв’язку.

  Підсумком впровадження політики публічного АТ банк «Новий» в регіонах є утворення філіальної мережі. Зараз різні підрозділи кредитної організації небезуспішно працюють в шести українських містах (дніпропетровські, дніпродзержинські, київські, синельниковське і марганцовське).

  Ключовими власниками акцій публічного АТ банк «Новий» виступають відомі вітчизняні компанії «Південінтертранс», «Динамо-Сілейр» і держ. КБ «Південне».

  Найбільшими клієнтами банківської установи є компанія «Конкорд», компанія «Сталекс», компанія «Південінтертранс», компанія «Трейд», компанія «Динамо-Сілейр» і держ. КБ «Південне».

  За інформацією про діяльність публічного АТ банк «Новий» на 1 липня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 628 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 535 мільйонів гривень. Власний капітал з часткою меншості були на рівні близько 93 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 150 мільйонів гривень.

  Власниками акцій публічного АТ банк «Новий» є 71 юрособа та фізособа, які володіють в цілому порядку 81,7 відсотків акцій, і держкомпанія КБ «Південне» з пакетом акцій у кількості близько 18,3 відсотків.

  Наглядову раду публічного АТ банк «Новий» очолює В. А. Жежеря.

  Головою правління кредитної організації є Н. В. Журіна зі своїми заступниками В. П. Шевчуком та І. А. Сесь. Також в цей орган входить і головбух Г. Н. Перехрест.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Новий»

Кредитні картки від Банк «Новий»