“Нові кредити”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,44
Loading...

Головне управління: 02068, Україна, м Київ, вул. Григоренко, б. 5А, 2-й поверх

Телефони: 0 (800) 301-008

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://novikredyty.com.ua

 • «Нові кредити» надає позики населенню достатньо тривалий час. Незважаючи на те, що ця компанія не є широко відомою, вона має свою клієнтську базу і залишають про неї переважно позитивні відгуки.

  Позику можна отримати на суму від 500 гривень до 5 тисяч (при першому зверненні – до 3 тисяч) на термін від 3 до 30 днів. Відсоткова ставка при цьому складає 1,7% на добу. Також час від часу «Нові кредити» проводять акції, пропонуючи новим клієнтам позики під 0%, а постійним – промокоди на знижку.

  Щоб стати клієнтом компанії, треба бути повнолітнім громадянином України та мати паспорт і податковий номер. Також необхідні мобільний номер телефону та електронна пошта для реєстрації, активна картка будь-якого банку України, на яку надійдуть кредитні кошти.

  Для оформлення заявки необхідно виконати реєстрацію на сайті. Далі у особистому кабінеті заповнюється анкета, де вказуються всі дані позичальника та прив’язується банківська картка. Після цього заявка йде в обробку, рішення по ній приймається протягом 15 хвилин.

  Сплатити позику можна карткою на сайті «Нові кредити», у платіжних терміналах та за наявністю реквізитів у касі банку. Якщо позичальник не встиг внести гроші у розрахункову дату, в нього є ще три дні, щоб це зробити, але якщо позику так і не буде сплачено, ці три дні та наступні будуть обкладені добовою ставкою у 3%. Щоб цього не відбулося, слід скористатися пролонгацією позики, сплативши відсотки. Робити це дозволяється необмежену кількість разів.

 • № 1 Hawer

  26.09.2019

  Компанія досить непогана. Ставка в 1,9% як на мене високовата, але ж ніяких проблем з сервісом немає. Все швидко заповнив та отримав.

  Відповісти

  № 2 Der Maister

  18.09.2019

  Якось я вирішив звернутися у «Нові кредити», щоб рефінансувати позику в іншої компанії. Ну, є й переваги, є й недоліки. Багато часу на заявку не витрачається, все швидко, заявку теж за лічені хвилини розглянули, а ось далі вже мінуси починаються. Сума позики була меншою, ніж я хотів отримати. Ну й відсоток після трьох перших безкоштовних днів дуже високий – 1,99. Якщо все це не лякає – компанія порядна, все з цим добре. Але ж якщо шукаєш вигідні умови та позику на довгий термін – краще ще шось пошукати.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,44
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Нові кредити”