Нова кредитна програма від банку “Надра”

Кредит від надра банк

«Захисник Вітчизни» — особлива кредитна програма для військовослужбовців від банку «Надра».

Кредит військовослужбовцям від “Надра Банк”

Керуючись пунктом 15 статті 14 недавнього Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Публічне акціонерне товариство комерційний банк «Надра» продовжує відстрочення по поверненню кредитів мобілізованим на службу до лав української армії і національної гвардії.

Впроваджена програма, названа «Захисник Вітчизни», буде активна протягом трьох і більше місяців (рішення приймається у кожному випадку індивідуально). Суть програми в тому, що на час проходження військової служби та в наступні 3 місяці демобілізації «Надра» не нараховує військовозобов’язаним строкової служби та службовцям за контрактом відсотки і щомісячну комісію за користування грошовими коштами. Відповідаючи на запитання про нововведення, Олена Домуз, директор з управління ризиками банку «Надра», прокоментувала дану програму лояльності словами вдячності співвітчизників, у важку хвилину захищають Батьківщину на території гарячої Донбаської смуги. Вона підкреслила, що керівництво «Надра» розуміє складність адаптації до мирного життя після повернення з зони АТО, тому банк і передбачає якусь «перепочинок» перед «мирним боєм», де трофеї — зароблені грошові кошти для погашення кредитних позик.

Слід підкреслити, що програма «Захисник Вітчизни» стосується як фізичних осіб, так і фізичних осіб-підприємців, які користуються банковими кредитами, кредитними картами, іпотекою і іншими видами позик. Дія програми починається з дня призову в армійські лави.

7 Грудня 2016, 21:56

Додати коментар