Банк «Національні Інвестиції»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 01601, Київська область, Київ, вул. Володимирська, 54

Телефони: (044) 490-81-41

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: www.jsbni.kiev.ua

 • Офіс банку "Національні Інвестиції"Банк «Національні Інвестиції» присутній на вітчизняному ринку банківських послуг вже більше двох десятків років, показуючи безперервне зростання свого бізнесу.

  Банк «Національні Інвестиції» був заснований восени 1993 р., пройшовши процедуру реєстрації в НБУ під своєю початковою назвою банк «Юзівський». На самому початку 1998 р. банківська установа переїхала до української столиці, обзавівшись при цьому також і своїм теперішнім найменуванням.

  Банк «Національні Інвестиції» веде свою роботу на підставі виданої нашим Нацбанком ліцензії номер 78 від 12 серпня 2009 р. і фігурує в якості одного з членів фонду гарантування приватних вкладів на основі свідоцтва номер 107 від 6 листопада 2012 р.

  За даними про роботу банку «Національні Інвестиції» на кінець березня 2013 р. сукупні активи банку представляли суму близько 3 млрд. 11,5 млн. грн., сукупні зобов’язання були на показнику в районі 2 млрд. 796 мільйонів грн. Власний капітал залишався на рівні приблизно в 215 мільйонів грн., статутний капітал досяг суми близько 161 млн. грн.

  Ключовим власником акцій банку «Національні Інвестиції» виступає Огородник Н. А., який володіє пакетом акцій порядку 33,5 відсотків.

  Першою особою наглядової ради банку «Національні Інвестиції» є Огородник Н. А. Також членами цього органу є Крищук С. Д., Старовойт В. Н., і Барях Б. С.

  Головою правління банку є Крищук А. Д., його заступники – Коломієць Г. А., Синіцин Я. О., Янукович А. В., Яковенко Е. А., Чоповський Т. В., Белошкап А. В. і Єременко В . А. Також членами цього органу є Онищенко Е. Е., головбух Молибога Н. Г. та Ареф’єв І. А.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Національні Інвестиції»

Кредитні картки від Банк «Національні Інвестиції»