Нацбанк збере групу для обговорення грошових і валютних ринків

З метою обміну останньою інформацією про стан справ на грошових і валютних ринках, а також спільного обговорення шляхів розвитку, держрегулятором створена контактна група.

Окрім представників НБУ, в групу увійде по одному експерту від 25 найбільш активних на грошових і валютних ринках банківських установ. Вперше вона збереться в квітні, далі – на початку кожного кварталу. Заступник глави Нацбанку Олег Чурий, який, власне, і очолить групу, вже розповів про основи її діяльності керівникам банків. Перед групою стоятимуть 2 глобальні завдання: привести головні індикатори ринку до принципів IOSCO і запустити операції своп процентної ставки.

Також на зустрічі торкнулися теми удосконалення індикаторів грошового і валютного ринків, запуск процентного свопу і інших фінансових інструментів, а також ширше використання інструментів хеджування.

Друге засідання ознаменується важливою подією – вибором 3-х представників банків в Комітет оверсайта Українського індексу міжбанківських ставок UIIR, в який також входять 4 представники держрегулятора.

Джерело: прес-служба НБУ.

24 Лютого 2020, 11:35

Додати коментар