“На все”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,33
Loading...

Головне управління: 01133, Україна, м Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26, оф. 407

Телефони: (044) 333-52-22; (067) 373-37-57; (099) 373-37-57; (063) 373-37-57

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://navse.com.ua

 • «На все» – компанія, яка за нетривалий час привернула до себе увагу та обзавелась великою кількістю клієнтів. Справа у тому, що, на відміну від багатьох МФО, «На все» надає позики на доволі крупні суми и на більш тривалий термін.

  Так, взяти позику можна на суму від 5 тисяч до 20 тисяч (сума залежить від кредитної історії та кількості звернень у компанію) на фіксований термін у 10 тижнів під відсоткову ставку 1% на добу. Борг розбивається на 5 частин, які необхідно погашати раз на два тижня.

  При цьому ніяких особливих вимог до клієнтів немає, додаткових документів теж не потрібно. Треба лише бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт, податковий номер та активну банківську картку. Також позичальнику необхідно надати декілька номерів телефонів контактних осіб.

  Сама процедура оформлення заявки абсолютно нескладна. Треба зареєструвати аккаунт на сайті «На все», заповнити анкету, внісши в відповідні поля дані позичальника та завантажити фото документів і власне сєлфі з паспортом, прив’язати картку та надіслати заявку у обробку. Після цього на вказаний номер зателефонує співробітник компанії, який задасть декілька уточнюючих питань. Після цієї бесіди й буде прийняте остаточне рішення по заявці.

  Сплатити позику можна карткою на сайті компанії, через термінали обслуговування та банківським переказом у касі банку за наявністю реквізитів. Якщо ситуація складається таким чином, що ви не можете внести платіж своєчасно, позику можна пролонгувати, сплативши лише відсотки, що накопичилися.

 • № 1 Сергій

  26.09.2019

  Вийшло, що знадобилася мені невелика сума грошей терміново, але я був вдалі від дома. Обирав МФО по зручності заповнення онлайн-заявки. І «На все» мені сподобалась. Відверто кажучи,я навіть не читав умови – вони ж приблизно однакові. Гроші прийшли швидко, я через декілька днів позику закрив, все добре.

  Відповісти

  № 2 Nikola

  17.09.2019

  Були потрібні гроші дуже терміново – попав у ДТП, вдалося домовитися розрахуватися на місці. Шукав компанію, яка б найшвидше схвалила мені заявку «На все» мене рятувала. Тільки потім я роздивився умови – що ж, мабуть, десь вони привабливіші, але ж, по-перше, мені терміново потрібно було, по-друге, я планував повернути гроші через декілька днів. Так що все добре.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,33
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “На все”