Таргет Фінанс (Кредит “На потреби”)

 • О компанії
 • Відгуки
  4

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,45
Loading...

Головне управління: 04112, Україна, м. Київ, вул. Мельникова 15

Телефони:

Присутність в регіонах: Представлена в усіх регіонах

Сайт компанії: http://napotreby.com.ua

 • «Кредит на потреби» – це спеціальна кредитна пропозиція від компанії «Таргет Фінанс». Дійсно, компанія надає кредити на будь-які потреби: від ремонту в будинку до купівлі автомобіля. Слід виділити привабливі особливості даного кредиту. Приміром, Ви не платите ніяких комісій за оформлення заяви на кредит і в майбутньому не оплачуєте роботу компанії. Компанія просто підбирає для Вас банк виходячи з Ваших конкретних цілей, завдань і вимог.

  Відсоток схвалення заяв за програмою «на потреби» більше 94%. Шанс отримати кредит, звернувшись в компанію «Таргет Фінанс» значно зростає в порівнянні з тим, якби Ви оформляли кредит у звичайному банку.

  По-перше Вам би довелося витратити величезну кількість часу для подачі заявок в кожен банк окремо. Тут Вам достатньо просто заповнити заявку і менеджери компанії визначать найкращий банк та програму кредитування саме для Вас, Вашу заяву розглянуть в найпопулярніших українських банках і обов’язково зателефонує Вам щоб обговорити всі деталі. Якщо Ви не захочете оформляти кредит – Ви завжди зможете відмовитися і не платити за послуги компанії жодної копійчини.

 • 4 коментарі

  Андрій

  В вас не те посилання, вірне http://napotreby.com.ua

   Експерт з кредитування

   Дякуємо, замінили посилання на сайт компанії.

  Петро

  Я взагалі не любитель цих кредитів, але саме зараз стала така необхідність. Відправив заяву, я у м. Києві мешкаю, мені відповіли дуже швидко та запросили до офісу, десь на другий день я вже отримав готівку.

  Сергій

  Мені терміново було потрібно взяти кредит на 70-90 тисяч гривень, звернувшись до даної організації отримав, 2 схвальних пропозиції від банків. Зупинився на Альфі. Щиро дякую за роботу, особливо термін її виконання!

  Додати коментар

Кредити від Таргет Фінанс (Кредит “На потреби”)

Інщі компанії: