На екодепозиті “Укргазбанку” розміщено 2,4 мільярда гривень

14 Лютого 2020, 10:13

Можна говорити про те, що українці відповідально відносяться до захисту довкілля: з моменту старту програми “ЕКО-депозит” у кінці минулого року вкладів було зроблено на загальну суму в 2,4 мільярда гривень.

Особливість цього депозитного продукту полягає в тому, що усі кошти, розміщені на ньому, йдуть на фінансування проектів по захисту довкілля. В даний момент за допомогою розміщених в “Укргазбанку” коштів українців вдалося профінансувати 65 таких проектів, які допоможуть понизити кількість шкідливих викидів в атмосферу і підвищити енергоефективність.

У “Укргазбанку” відмічають, що 70% клієнтів вибрали саме цей продукт з усієї лінійки установи, що говорить про свідомість громадян України. Найбільша кількість вкладників – з Полтавської і Чернігівської областей.

“ЕКО-депозит” можна відкрити на термін від 1 місяця до 2 років під річну ставку 12% як в національній валюті, так в доларах або євро. Відсотки виплачуються або щомісячно, або у кінці терміну. Детальніше з умовами можна ознайомитися на офіційному сайті “Укргазбанку”.

Джерело: прес-служба “Укргазбанку”.

Додати коментар