“MyCredit”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01004, Україна, м Київ, пл. Арсенальна, будинок 1Б

Телефони: 0(800) 214-111

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://mycredit.ua

 • Компанія MyCredit з’явилася на фінансовому ринку України в 2016 році. Саме тоді бурхливий розвиток онлайн-кредитування у нашій країні досяг свого піку. І MyCredit вдалося витримати важку конкуренцію – вже через рік компанія увійшла до вісімки найкращих мікрофінансових організацій України. І це неспроста, бо MyCredit відрізняється лояльним підходом до кожного клієнта, відповідальністю та чесністю.

  Щоб отримати позику в компанії, треба лише зареєструвати свій особистий кабінет на сайті MyCredit, де на потенційного клієнта чекає анкета, у якої треба вказати всю інформацію про себе та прив’язати карту любого українського банку. Після цього особиста скорінгова система, яка аналізує понад сотню параметрів, прийме рішення щодо можливості надання кредиту.

  Ця скорінгова система була розроблена IT-відділом компанії і постійно удосконалюється, так як до сих пір програмісти MyCredit не можуть знайти «золоту середину»: система відхиляє заявки благонадійних позичальників і схвалює тим, кому позику краще було б не надавати.

  До компанії у рівних пропорціях звертаються як чоловіки, так і жінки. Чоловіки, як правило, позичають гроші, щоб дотягнути до наступної зарплатні, жінки ж беруть гроші для витрат на дітей та сімейне господарство.

 • № 1 Кирило Ц.

  27.09.2019

  Користуюсь MyCredit вже 3 роки. Коли я брав позику вперше, це була найкраща МФО України,та й зараз вона мене цілком влаштовує, нічого поганого не можу сказати. Але мені у останній раз не надали знижку у бонусній програмі, хоча я по всім критеріям мав її отримати! Написав у саппорт, чекаю на відповідь. Як прийде вона – напишу.

  Відповісти

  № 2 Сергій

  17.09.2019

  Я почав користуватися послугами My Credit ще коли був студентом. Я з іншого міста, грошей не вистачало, ось я й брав позики до стіпендії. На той час (2016) достатньо важко було людині 18 років десь отримати позику, але ж My Credit погоджувли заявки, за що їм велика подяка. Наразі є багато подібних МФО, але ж я беру позики тільки тут – звик вже.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “MyCredit”