Mister Money

 • О компанії
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
Loading...

Головне управління: м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4

Телефони: 0 (800) 750395

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: mrmoney.com.ua

 • Mister Money працює на українському ринку фінансових послуг не перший рік і успішно тримається на плаву, що говорить про наявність попиту на послуги компанії. Розглянемо умови, на яких можна взяти позику в Mister Money.

  Нові клієнти можуть розраховувати на суму від 100 гривень до 3 тисяч (при повторному зверненні максимум збільшиться до 5 тисяч гривень) на термін до 30 днів під добову ставку в 1,7%. Вимоги до позичальників такі: повноліття, наявність основних документів (паспорта та ІПН), картки будь-якого українського банку і активного номера мобільного телефону.

  Для того, щоб подати заяву, в особистому кабінеті на сайті компанії слід внести дані позичальника в анкету, прив’язати банківську картку і відправити всю інформацію на обробку скоринговій системі, яка виносить вердикт автоматично за кілька хвилин.

  У разі непередбачених обставин термін дії позики можна пролонгувати на 10, 20 або 30 днів, заплативши комісію і накопичені відсотки. Якщо цього не зробити, ставка після закінчення дії кредитного договору зросте до 3% на добу.

  Підводячи підсумок, переваги отримання позики в Mister Money бачаться такими:

  – робота сервісу в режимі 24/7 – гроші можна отримати в будь-який час;
  – немає необхідності збирати безліч документів – досить основних;
  – кошти можна повернути різними способами: карткою в особистому кабінеті, готівкою в платіжному терміналі або в касах банків за реквізитами;
  – можливість пролонгації позики.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від Mister Money

Інщі компанії: