Mister Cash

 • О компанії
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
Loading...

Головне управління: м. Київ, вул. Басейна, 6

Телефони: 0 800 750 584

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: https://mistercash.ua

 • Компанія Mister Cash («Містер Кеш») кілька років присутня на фінансовому ринку України і заслужила своєю роботою дуже схвальні відгуки: відзначають хороші умови, цілодобову роботу і компетентну службу підтримки.

  Що ж пропонує компанія? Зайняти можна від 100 гривень до 15 тисяч, тривалість – до 30 днів. При першому зверненні кредит безвідсотковий, надалі ставка становить 1,65% в день. Також Mister Cash регулярно проводить акції, значно здешевлюють позику – стежити за їх появою необхідно на офіційному сайті компанії.

  Процес оформлення не викличе складнощей у тих, хто коли-небудь брав мікропозики онлайн, адже все відбувається за стандартною схемою: в особистому кабінеті на сайті заповнюється анкета позичальника, куди вносяться особисті, соціальні і контактні дані, прив’язується банківська картка, після чого заявка йде на розгляд – автоматична скорингова система за лічені хвилини виносить вердикт.

  Якщо позичальник з якихось причин не зміг виплатити борг в розрахункову дату, ставка після виходу на прострочення зросте до 4% в день. Щоб уникнути цього, можна здійснити пролонгацію позики, сплативши лише відсотки, що набігли.

  Підіб’ємо підсумки: які ж плюси оформлення позики в Mister Cash?

  – робота сервісу в режимі 24/7
  – лояльні вимоги до позичальника і високий відсоток схвалення заявок;
  – надійний захист персональних даних позичальника;
  – різні варіанти погашення позики (карткою в особистому кабінеті на сайті компанії або на платіжних онлайн-сервісах, готівкою в платіжних терміналах і касах банків).

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від Mister Cash