«Мотор-Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 69068 м.Запоріжжя, пр.Моторобудівників, 54Б

Телефони: (061) 720-54-12

Присутність в регіонах: представлений в Запоріжжі

Сайт банку: www.motor-bank.com.ua

 • Фото відділення "Мотор-банку" Це підприємство знаходиться під контролем бізнесмена В. Богуслаєва, який володіє пакетом акцій заводу майже в 15 відсотків. Дана банківська установа спеціалізується в основному на обслуговуванні грошових потоків організацій, афілійованих з головним утримувачем акцій.

  Публічне АТ «Мотор Січ» являє собою велике промислове виробництво, яке знаходиться в місті Запоріжжі. Заснований цей завод був ще в 1907 р. і на сьогоднішній день досить впевнено почуваеться в числі найбільш значущих підприємств з виробництва авіаційних двигунів в межах колишнього Радянського Союзу. За інформацією на 1 жовтня 2011 р. сукупні активи підприємства знаходилися на позначці в 939 мільйонів доларів, капітал склав 580 мільйонів доларів, а чистий прибуток був на рівні 108 мільйонів доларів.

  Публічне АТ «Мотор-Банк» володіє власною мережею представництв, до якої входять чотири філії (разом зі штаб-квартирою) в місті Запоріжжя. Банківська установа відноситься до 4-ої групи за величиною своєї сукупної активної бази (з чотирьох згідно ранжиру вітчизняного Нацбанку) і знаходиться на 157-у рядку в цілому по Україні (96-й рядок в самій групі).

  Публічне АТ «Мотор-Банк» здійснює свою роботу на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 238 від 11 листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 191 від дня 22 листопада 2012 р .

  За наданою інформацією про фінансову діяльність публічного АТ «Мотор-Банк» сукупні активи кредитної організації представляли собою суму близько 313 мільйонів грн., сукупні зобов’язання були на рівні приблизно 174 мільйонів грн. Власний капітал з часткою меншості залишалися на позначці понад 138 мільйонів грн., а статутний капітал дорівнював 120 мільйонам грн.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ «Мотор-Банк» виступають компанія, що займаються страхуванням, «Мотор-Гарант» з пакетом акцій кредитної організації порядку 63,8 відсотків і публічне АТ «Мотор Січ» з пакетом акцій у кількості 32,7 відсотків.

  Наглядову раду публічного АТ «Мотор-Банк» очолює Богуслаєв А. В. Крім нього до ради також входять Ширков В. Т., Ратко С. Г., Лебеденко С. С. і Лунін В. А.

  Пост правління публічного АТ «Мотор-Банк» займає Придатко В. І. зі своїм заступником Ляшенком Ю. С. Крім них в правління також входять Удовиченко О. В. та головбух Мотроненко Л. А.

 • № 1 Vladislav

  29.09.2019

  Якось довелося мені взяти там кредит. Ну що можу сказати, містечковий такий банк зо всіма нюансами, які можуть бути для такої установи. Умови середні. Ну нічого – виплатив і забув.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Мотор-Банк»

Кредитні картки від «Мотор-Банк»